O tym występie w The Voice Senior będziemy pamiętać (foto, wideo)

Kultura

O tym występie w The Voice Senior będziemy pamiętać (foto, wideo)

02.01.2021
autor:
Cudowną piosenkę "Pamięć" z musicalu "Koty" w The Voice Senior zaśpiewała wyszkowianka Alicja Mieszało. W sobotę 2 stycznia na ekranach telewizorów zobaczyliśmy ją nie po raz ostatni, ponieważ weszła w skład drużyny Witolda Paszta. Odwrócił się jako pierwszy, ale nie jedyny juror. Występ pani Alicji bardzo spodobał się również Izabeli Trojanowskiej. 
Do udziału w The Voice Senior namówiła ją córka. Ponieważ eliminacje odbywały się zdalnie, wysłały nagrania dwóch piosenek. Jedną z nich był przedwojenny przebój „Miłość ci wszystko wybaczy” z repertuaru Hanki Ordonówny. 
 
 
- Szybko dostałam wiadomość, że się zakwalifikowałam – w rozmowie z NW mówiła pani Alicja. – Kazali mi przesłać listę 15-20 piosenek, które lubię, w których się dobrze czuję. Na mojej liście znalazło się 18 piosenek.  
Na pierwszy występ wybrała jedną z najpiękniejszych piosenek z musicalu "Koty", utwór "Pamięć" opowiadający o przeszłości i marzeniach. 
Marzeniem pani Alicji było przejście do kolejnego etapu, co – jak mogliśmy oglądać 2 stycznia w 1. odcinku drugiej serii The Voice Senior - poszło jak z płatka. Dzięki temu będziemy mogli oglądać ją w dalszej części programu, gdzie do występu będzie przygotowywała się pod okiem Witolda Paszta.
 
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość