Koncert odwołany

Kultura

Koncert odwołany

11.03.2020
autor: Sylwia Bardyszewska
Z powodu zagrożenia koronawirusem, rząd odwołał wszystkie imprezy masowe. Nie odbędzie się więc planowany na sobotę 14 marca koncert zespołu „Dżem”. Zakupione bilety można zwrócić w miejscu zakupu.
 
Zakazywane będą planowane lub przeprowadzane imprezy masowe z udziałem publiczności. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na możliwość przeprowadzania niektórych imprez masowych, zwłaszcza sportowych, bez udziału publiczności” - czytamy w komunikacie wojewody mazowieckiego Konstantego Radziwiłła. - „Bardzo proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji i współdziałanie z organami administracji publicznej w tej sprawie, w tym potwierdzanie, że dana impreza masowa, mimo otrzymania stosownego zezwolenia, nie zostanie przeprowadzona lub zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności, tak, by nie było konieczne jej przerywanie na podstawie art. 34a ww. ustawy.
W związku z tym odwołano koncert zespołu „Dżem”, który miał odbyć się w sobotę 14 marca w hali WOSiR. Osoby, które kupiły bilety, mogą odzyskać pieniądze. Ponieważ koncert cieszył się w Wyszkowie dużym zainteresowaniem, organizatorzy zapewniają, że postarają się zorganizować go ponownie, najprawdopodobniej jesienią. „Będziemy chcieli zawitać do Wyszkowa w innym, mamy nadzieję, niedalekim terminie” - czytamy w oświadczeniu zespołu Dżem.
Urząd miejski najprawdopodobniej odwoła również Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz, które miały odbyć się 29 marca.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość