Zmiany w radzie nadzorczej PWiK

Wydarzenia

Zmiany w radzie nadzorczej PWiK

19.11.2019
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Adam Mróz zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wyszkowie, której był przewodniczącym. Burmistrz uzupełnił jej skład o radczynię prawną Martę Ślesicką. Przewodniczącą została Marzena Małek. 
 
Marta Ślesicka ukończyła studia wyższe na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, na kierunku prawo. Tytuł radcy prawnego uzyskała przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Po studiach zajmowała się sądową windykacją należności w działach prawnych spółek kapitałowych, a także spółdzielni mieszkaniowej. Obecnie związana jest z dużą kancelarią prawną, w której zajmuje się sporządzaniem pism procesowych, opinii prawnych, windykacją umów, udzielaniem porad prawnych, a także reprezentacją przed sądami w charakterze pełnomocnika.
Marzena Małek ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz studia zarządzania kulturą w ramach Instytutu Badań Literackich PAN w strukturach Unii Europejskiej. Ponadto jest absolwentką studiów dla wyższej kadry zarządzającej – Executive MBA realizowanych przez Wyższą Szkołę Menadżerską w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w administracji rządowej oraz na stanowiskach dyrektorskich w spółkach prawa handlowego oraz w ośrodkach kultury. Była odpowiedzialna m.in. za opracowanie strategii biznesowej, tworzenie atrakcyjnej oferty, zapewnienie ciągłości działania podmiotów, zarządzanie budżetem, czy pozyskiwanie środków unijnych. Członek zarządu spółki PL.2012+. Od stycznia 2019 roku członek Rady Nadzorczej PWiK Sp. z o.o. w Wyszkowie, gdzie w lutym 2019 r. objęła funkcję wiceprzewodniczącej.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom