Zmarł Ryszard Marciniak

Wydarzenia

Zmarł Ryszard Marciniak

12.01.2019
autor: Elżbieta Szczuka
11 stycznia w wieku 71 lat zmarł Ryszard Marciniak, nauczyciel matematyki i wieloletni dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie, jeden z inspiratorów powstania w Wyszkowie wyższej uczelni, radny Gminy Wyszków w latach 1988-2002 i radny miejski w latach 2002-2006, członek zarządu Towarzystwa Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Wyszkowie, dyrektor szkół TWP, człowiek prawy i sprawiedliwy.
Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek 14 stycznia o godz. 11 w kościele Świętej Rodziny. Czuwanie i różaniec odbędą się w sobotę 12 stycznia o godz. 19, w niedzielę o godz. 16 i w poniedziałek o godz. 9.30 w Domu Pogrzebowym przy ul. Pułtuskiej 177. Ciało Zmarłego spocznie na cmentarzu parafialnym. 
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Komitet Forum Samorządowe dla Wyszkowa rozpoczął kampanię (foto)

Komitet Forum Samorządowe dla Wyszkowa rozpoczął kampanię (foto)

Komitet Wyborczy Wyborców „Forum Samorządowe dla Wyszkowa” – pod tym szyldem w wyborach burmistrza wystartuje Krzysztof Ogrodziński. Komitet przedstawił się podczas konferencji prasowej w środę 22 sierpnia.
zobacz więcej
Rodzina przekazała pamiątki po burmistrzu Wolskim (foto)

Rodzina przekazała pamiątki po burmistrzu Wolskim (foto)

Jarosław Wolski, syn Bolesława, honorowego obywatela Gminy Wyszków i wnuk Stanisława, przedwojennego burmistrza Wyszkowa, przekazał w piątek 8 grudnia Gminie Wyszków pamiątki po dziadku i ojcu. Wyszkowianie będą je mogli obejrzeć w nowym roku na wystawie w bibliotece. - Kończymy zagospodarowanie placu Wyzwolenia, gdzie chcemy postawić pomnik pana dziadka - poinformował podczas spotkania w urzędzie miejskim burmistrz Grzegorz Nowosielski – Zależy nam na budowaniu lokalnej tożsamości.
zobacz więcej
Spawanie w domowym warsztacie

Spawanie w domowym warsztacie

Dla wielu osób spawarka to narzędzie, które kojarzy się jednoznacznie z dużym warsztatem, gdzie profesjonaliści tworzą skomplikowane narzędzia z wielkich partii metalu. Tymczasem nawet w przydomowej altance, gdzie od czasu do czasu ktoś majsterkuje możliwe jest wykorzystanie tego narzędzia. Nie będzie to przesada, a co więcej może okazać się wręcz niezbędnym elementem wyposażenia przydomowego warsztatu.
zobacz więcej
Loretto: wyjątkowy dzień w historii (foto)

Loretto: wyjątkowy dzień w historii (foto)

9 września 2018 r. biskup warszawsko-praski Romuald Kamiński pobłogosławił nową świątynię w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto. – To dzień wyjątkowy, który zapisze się w historii i sanktuarium, i diecezji, i Mazowsza – podkreślił. Na uroczystość przybyło kilka tysięcy pielgrzymów, m.in. z diecezji drohiczyńskiej, łomżyńskiej, warszawsko-praskiej, szeroko rozumiana rodzina loretańska, zastępy służby papieskiej ze sztandarami.
zobacz więcej
Bricomarche
Bricomarche
Bricomarche