Złodzieje w rękach policji, auta wróciły do właścicieli

Wydarzenia

Złodzieje w rękach policji, auta wróciły do właścicieli

30.09.2019
autor: mł. asp. Marta Gierlicka
Wyszkowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem i paserstwo. Łupem złodziei padły dwa samochody o łącznej wartości prawie 200 tys. zł. Skradzione pojazdy wróciły do właścicieli, a wobec podejrzanych sąd zastosował tymczasowy areszt.
 
Sprawą kradzieży mazdy i toyoty policjanci zajęli się kilka dni temu. Samochody zginęły z terenu gmin Łomianki i Uniejów. Operacyjne ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że oba samochody trafiły na teren powiatu wyszkowskiego.
W środę 25 września nad ranem na terenie posesji w gm. Brańszczyk policjanci z wydziału kryminalnego, zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej, zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn z powiatu wołomińskiego. Mężczyźni poruszali się skradzionymi samochodami. 26-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, dwóch pozostałych mężczyzn w wieku 33 lata odpowiedzą za paserstwo. Odzyskane pojazdy wróciły już do właścicieli.
Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Wyszkowie jako środek zapobiegawczy zastosował wobec podejrzanych areszt tymczasowy. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia. Przestępstwo paserstwa zagrożone jest karą 5 lat pozbawienia wolności.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Weronika otrzymała od Was szansę na przyszłość

Weronika otrzymała od Was szansę na przyszłość

Jeśli ktoś stracił wiarę w ludzką życzliwość i bezinteresowną chęć pomagania, to zbiórka na operację Weroniki Gaszczyńskiej z pewnością mu ją przywróci. Odzew był tak ogromny, że wystarczył tydzień, by zebrać ponad 340 tys. zł, a środków wciąż przybywa.
zobacz więcej
Księga Rekordów Guinnessa - gdzie ją znaleźć?

Księga Rekordów Guinnessa - gdzie ją znaleźć?

Rekordy Guinnessa zawsze cieszą się niezwykłą popularnością. Ile razy można było gdzieś usłyszeć, że coś jest "największe na świecie, dlatego wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa" albo "to było najdłuższe, więc ustanowiło światowy rekord". Ale gdzie to sprawdzić?! Do niedawna trzeba było zamówić książkę i przejść przez etap zrozumienia jej, ponieważ dostępna jest w języku angielskim. Teraz wystarczy trochę przeszukać Internet. Ale żeby wam tego oszczędzić - chętnie zapoznamy was z dobrą stroną, na której znaleźć można rekordy z różnych kategorii.
zobacz więcej
Węglowodany niezbędne podczas wysiłku fizycznego

Węglowodany niezbędne podczas wysiłku fizycznego

Węglowodany, czyli cukry proste i złożone są podstawowym paliwem dla naszego organizmu, dla wszystkich jego komórek. Wyzwalają energię, niezbędną do życia i prawidłowych funkcji całego ciała, a ponieważ podczas każdej wykonywanej czynności, energia ulega spalaniu, aby zachować aktywność, musimy organizmowi dostarczać źródła energii, czyli węglowodany.
zobacz więcej
Planowane wyłączenia prądu

Planowane wyłączenia prądu

Sprawdź, gdzie w pierwszych dniach listopada PGE Dystrybucja planuje wyłączyć prąd:
zobacz więcej
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom