Złapani podczas ucieczki

Wydarzenia

Złapani podczas ucieczki

06.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Policjanci z posterunku w Zabrodziu zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o włamanie do samochodu.
W środę 1 listopada ok. godz. 23 policja w Wyszkowie otrzymała zgłoszenie z Niegowa w gminie Zabrodzie, że najprawdopodobniej ktoś chce ukraść busa. Chwilę później patrol policji zatrzymał opla wyjeżdżającego z posesji, na której miało dojść do kradzieży. W samochodzie znajdowało się czterech mężczyzn, dwaj z nich mieli na głowach kominiarki. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.
Na miejscu przestępstwa policjanci ustalili, że sprawcy wybili szyby w kabinie VW transportera, uszkodzili część deski rozdzielczej i zerwali plastikową obudowę kierownicy, ale nie udało się im odjechać kradzionym samochodem. Przecięli więc plandekę skrzyni ładunkowej i ukradli opony samochodowe oraz pompkę do paliwa. Zostali zatrzymani podczas ucieczki, a ukradzione przedmioty wróciły do właściciela.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie całej czwórce zarzutów kradzieży z włamaniem do samochodu i usiłowania kradzieży tego auta. Prokurator Rejonowy w Wyszkowie zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
manhattan