Zgłoś imprezę

Wydarzenia

Zgłoś imprezę

08.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W urzędzie miejskim trwają prace nad przyszłorocznym kalendarzem imprez. Do 27 grudnia organizacje pozarządowe, lokalne instytucje i środowiska społeczne mogą zgłaszać do wydziału promocji wydarzenia, w których organizacji oczekują wsparcia gminy.
Zapraszając do współtworzenia kalendarza, urzędnicy proszą o przekazywanie informacji w formie papierowej lub mailowej na adres: promocja@wyszkow.pl. Należy podać przybliżony termin imprezy planowanej na 2017 rok pod patronatem Burmistrza Wyszkowa lub przy wsparciu organizacyjnym gminy i gminnych jednostek, nazwę wydarzenia imprezy i krótki opis lub scenariusz uwzględniający udział burmistrza, kosztorys imprezy w przypadku, gdyby przewidywane było wsparcie ze strony gminy lub oczekiwania odnośnie wsparcia organizacyjnego. „Powyższe informacje pozwolą na ocenę przekazanych propozycji, ewentualne wpisanie ich do Wyszkowskiego Kalendarza Wydarzeń, jak też będą stanowiły materiał wyjściowy do podjęcia decyzji o skali udziału gminy w złożonej przez Państwa ofercie” – czytamy w komunikacie urzędu miejskiego.- „Premiowane będą przedsięwzięcia z aktywnym udziałem mieszkańców, a także te będące wynikiem współpracy organizacji i środowisk.”
Dodatkowych informacji udziela naczelnik wydziału promocji Leszek Marszał, tel. 29 743-77-31.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Przewoził w bagażniku nielegalne papierosy

Przewoził w bagażniku nielegalne papierosy

Siedemset paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z zespołu dw. z przestępczością gospodarczą i korupcją wyszkowskiej policji. W sprawie zatrzymano 35-letniego mieszkańca Wyszkowa.
zobacz więcej
Po to gmina kupuje i sprzedaje

Po to gmina kupuje i sprzedaje

„Rozwój gospodarczy” – to pierwszy z serii raportów o stanie polskich miast. Spory rozdział w opracowaniu Instytut Rozwoju Miast w Krakowie (podległego Ministerstwu Infrastruktury i Budownictwa) poświęcony jest naszemu miastu. Wyszków – zdaniem autorów książki – jest przykładem aktywnej gospodarki nieruchomościami, która stymuluje rozwój gospodarczy.
zobacz więcej
Żeby integrowała seniorów (foto)

Żeby integrowała seniorów (foto)

Drugą kadencję rozpoczęła wyszkowska Rada Seniorów. Akty powołania jej członkowie otrzymali 25 marca podczas uroczystego spotkania w urzędzie miejskim. Jak podkreśliła zastępca burmistrza, dla samorządu polityka senioralna stanowi wyzwanie i jeden z priorytetów ze względu na starzenie się społeczeństwa.
zobacz więcej
Abyście patrzyli na szkołę jako miejsce przyjazne (foto)

Abyście patrzyli na szkołę jako miejsce przyjazne (foto)

153 uczniów sześciu pierwszych klas I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida od 2 październikami jest pełnoprawnymi członkami jego społeczności. Na sztandar szkoły złożyli ślubowanie. – Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj nie tylko wiedzę i nowe umiejętności, ale także życzliwość, zrozumienie, nowe przyjaźnie – zwróciła się do swoich najmłodszych uczniów dyrektor Dorota Piotrowicz. – Życzę wam wspaniałego rozwoju zdolności i talentów, ale też odpowiedzialnej postawy, godnej ucznia I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom