Zdzisław Damian Bocian zrezygnował z pracy

Wydarzenia

Zdzisław Damian Bocian zrezygnował z pracy

28.03.2018
autor: Elżbieta Szczuka
Zdzisław Damian Bocian, sekretarz Gminy Zabrodzie, w połowie marca złożył rezygnację z pracy w urzędzie w trybie ustawowym, czyli z dniem 30 kwietnia 2018 r.
Ogólnie można powiedzieć, że powodem rezygnacji sekretarza jest brak właściwej współpracy z wójtem Tadeuszem Michalikiem. Przez niepodejmowanie przez wójta decyzji Z. Bocian nie ma możliwości wykonywania podstawowych, nałożonych na niego obowiązków. Dotyczy to m.in. spraw organizacyjnych urzędu gminy, promocyjnych, przygotowań do wprowadzenia RODO (nowe unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych).  
Przypomnijmy, że Zdzisław Damian Bocian ma bardzo duże doświadczenie samorządowe. Funkcję sekretarza gminy Zabrodzie pełni od grudnia 2015 r. Wcześniej był wicestarostą Powiatu Wyszkowskiego (2010-2014), sekretarzem Powiatu Wyszkowskiego (2006 – 2010), audytorem wewnętrznym w wyszkowskim urzędzie miejskim (2005 – 2009), zastępca Wójta Gminy Długosiodło (2003-2004). Jest magistrem organizacji i zarządzania, ma ukończone studia podyplomowe m.in. z zamówień publicznych, wyceny nieruchomości, kontroli finansowej i audytu wewnętrznego.
Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu Nowego Wyszkowiaka, w sklepach i kioskach od 3 kwietnia.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku