Zbiórka krwi dla Adama!

Wydarzenia

Zbiórka krwi dla Adama!

14.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Szkoła Podstawowa nr 5 apeluje o oddawania krwi dla Adama Jeża, który czeka na skomplikowaną operację. Krew będzie można oddać w najbliższy czwartek, 17 stycznia w godz. 9 - 13. Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie stał, jak zwykle, na parkingu hali sportowej WOSiR.
"Po raz kolejny zwracam się do Was z gorącym apelem i prośbą o pomoc. Syn naszej koleżanki Basi Jeż, absolwent naszej szkoły, potrzebuje dużo krwi do bardzo skomplikowanej operacji" - apeluje dyrektor szkoły Zbigniew Szczerba, który sam jest honorowym dawcą krwi.
Krew dowolnej grupy w najbliższy czwartek, 17 stycznia. W ambulansie należy podać dane: Adam Jeż z Wyszkowa, Szpital Banacha w Warszawie.
"Ostatnia nasza wspólna akcja oddania krwi dla Jakuba Ciacha, ucznia z klasy pierwszej, zakończyła się wielkim sukcesem" - przypomina Zbigniew Szczerba. - "Mam nadzieję, że pomożemy również Adamowi. Pamiętajmy, że dobro zawsze wraca. Dziękuję!"
W czwartek do Wyszkowa przyjadą dwa ambulanse. Ze względów technicznych, krew będzie mogło oddać maksymalnie 100 osób. Jeśli frekwencja będzie duża, akcja zostanie powtórzona za tydzień. 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom