Zapraszamy na koncert charytatywny

Wydarzenia

Zapraszamy na koncert charytatywny

24.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
To będzie wyjątkowe zakończenie okresu Bożego Narodzenia. W środę 1 lutego w kościele parafii św. Wojciecha będzie można posłuchać pięknych kolęd, a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Na Koncert Charytatywny Kolęd i Utworów Bożonarodzeniowych zaprasza stowarzyszenie „Nasza Zakolejowa”.
Drodzy Przyjaciele Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, pieniądze, które ofiarujecie przeznaczymy na letni wypoczynek dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną” – zapraszają organizatorzy. – „Kolędy wykonają szczególnie utalentowani artyści, obdarzeni dużą wrażliwością i pasją. Będzie to dla Państwa wielka niespodzianka.
Dodatkowo będzie można odpowiedzieć na apel o pomoc dla Dzielnego Stefana, małego wyszkowianina toczącego wielką walkę z białaczką limfoblastyczną. „Wierzmy głęboko, że z każdym dniem zmierzamy do celu, jednak wydatki związane z leczeniem znacznie przekraczają nasze możliwości. Wierzymy, że leczenie, chęć powrotu do zdrowia naszego małego synka i nasza determinacja pozwolą Stefanowi znów cieszyć się zdrowiem i światem” – piszą jego rodzice.
Koncert odbędzie się w kościele pw. św. Wojciecha 1 lutego o godz. 18.45.


Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Bricomarche