Zakupy bez gotówki

Wydarzenia

Zakupy bez gotówki

11.09.2018
autor: Joanna Dunin-Kęplicz
W ciągu ostatnich 6 miesięcy w powiecie wyszkowskim zainstalowano 90 nowych terminali w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. 
- Docieramy z Programem Polska Bezgotówkowa bardzo szeroko – zarówno do dużych miast jak i terenów wiejskich. To niezwykle istotne z punktu widzenia gospodarki i obywatel – mówi dr Mieczysław Groszek, prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa. - Od września rozszerzamy również program o urzędy i instytucje sektora publicznego m.in. samorządy i urzędy gminne.
Polacy coraz częściej sięgają po płatności bezgotówkowe. Przedsiębiorcy dostrzegają, że możliwość płacenia kartą jest dla klientów ważna, chętniej bowiem korzystają ze sklepów i punktów usługowych, w których można się w ten sposób rozliczać. 
Do Programu Polska Bezgotówkowa mogą zgłaszać się mikro, mali i średni przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności bezgotówkowych za swoje towary i usługi, a w okresie ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowali płatności bezgotówkowych.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku