Za wyjątkową postawę rodzicielską (foto)

Wydarzenia

Za wyjątkową postawę rodzicielską (foto)

29.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Dzień Matki co roku jest miłą okazją do spotkań organizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej. W poprzednich latach ośrodek zapraszał m.in. mamy aktywne w działalności społecznej, mamy niepełnosprawne i z niepełnosprawnymi dziećmi, z rodzin wielodzietnych, mamy w ciąży. W tym roku zaproszenie skierowano do mam wyszkowskich wolontariuszy:
Anny Garbacz, Ewy Szulkowskiej, Renaty Pankowskiej, Elżbiety Błaszczak, Katarzyny Puchalskiej, Danuty Decewicz, Doroty Boruckiej-Świeżek, Joanny Siuchno, Iwony Powierzy, Hanny Oleksiak, Agaty Rogulskiej i Emilii Rogulskiej.
- Panie są przedstawicielkami bardzo szerokiego grona – podkreśliła dyr. OPS Agnieszka Mróz, dumna z młodzieży udzielającej się społecznie. Jeszcze bardziej dumne są mamy wolontariuszy. – Dziękuję za to zaangażowanie. Pięknie wychowałyście dzieci – gościom pogratulowała zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska. – Te spotkania są piękną tradycją ośrodka. Doświadczacie panie różnych życiowych ról, ale rola mamy jest najważniejsza i najtrudniejsza.
Oprócz pięknych bukietów i słodyczy mamy otrzymały dyplomy: „Za wyjątkową postawę rodzicielską, za mądrość, którą każdego dnia przekazuje Pani swoim dzieciom, za miłość, poświęcenie, tolerancję i wychowanie młodego pokolenia w duchu najpiękniejszych i najważniejszych wartości.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Sonda

3.67% (58 głosów)
3.48% (55 głosów)
27.99% (442 głosów)
2.91% (46 głosów)
2.60% (41 głosów)
4.50% (71 głosów)
29.89% (472 głosów)
3.93% (62 głosów)
2.28% (36 głosów)
2.60% (41 głosów)
16.15% (255 głosów)