Z rewolweru o puchar komendanta i burmistrza (foto)

Wydarzenia

Z rewolweru o puchar komendanta i burmistrza (foto)

04.10.2016
autor: Urząd miejski
VII Zawody Strzeleckie o Puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień oraz Burmistrza Wyszkowa odbyły się 28 września na strzelnicy w Troszynie.
W zawodach wzięło udział 19 trzyosobowych drużyn. Nie zabrakło pań, które dzielnie radziły sobie z bronią dużego kalibru, jakim jest rewolwer. Wśród startujących wystąpiły prawie wszystkie jednostki samorządu z terenu powiatu wyszkowskiego.
Klasyfikacja drużynowa:
I - Związek Żołnierzy Wojska Polskiego (Jan Góral, Kazimierz Pałasz, Andrzej Czyżewski)
II - Wojskowa Komenda Uzupełnień w Wyszkowie (Dariusz Żerek, Paweł Uchroński, Leszek Wieczorek)
III - Urząd Miejski w Wyszkowie (Dariusz Kądziela, Mirosław Wysocki, Leszek Marszał)
Kolejne miejsca zajęli: Urząd Gminy Zabrodzie, Weterani Wyszków, WOK Komorowo, WKU III, ZŻWP II, Ochrona Gwarant, Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie.
W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn I miejsce zajął Leszek Wieczorek, II - Kazimierz Pałasz, III - Andrzej Czyżewski.
Klasyfikację generalną kobiet wygrała Monika Postek (WKU), druga była Monika Maciejewska (KPP Wyszków), trzecia - Barbara Piechocka (OSSW Popowo).
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Szykuje się remont przejazdu kolejowego na ul. 3 Maja

Szykuje się remont przejazdu kolejowego na ul. 3 Maja

W drugiej połowie września na 2 tygodnie planowane jest zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. 3 Maja w Wyszkowie. Warunkiem przeprowadzenia wtedy modernizacji przejazdu jest jednak wcześniejsze oddanie do ruchu budowanego wiaduktu nad torami kolejowymi na ul. Serockiej.
zobacz więcej
Powstanie chodnik wzdłuż drogi do Serocka

Powstanie chodnik wzdłuż drogi do Serocka

Gmina Wyszków zawrze porozumienie z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie budowy chodnika wzdłuż drogi do Serocka.
zobacz więcej
Inwestycja w oświetlenie LED - skąd wziąć na to środki?

Inwestycja w oświetlenie LED - skąd wziąć na to środki?

Wymiana tradycyjnego oświetlenia na nowoczesną technologię LED stała się jednym ze skuteczniejszych sposobów generowania oszczędności, zwiększania efektywności energetycznej i poprawy wpływu środowiskowego wielu firm, przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych, a także obiektów handlowych, usługowych, i publicznych. Inwestycja ta nie należy do najtańszych, co automatycznie rodzi pytanie: skąd pozyskać środki potrzebne do zmiany standardowego oświetlenia na energooszczędne oprawy LED? Problem dotyczy nie tylko gmin i miast decydujących się na tego typu krok w przestrzeni publicznej, ale też prywatnych firm chcących zaznaczyć swój wpływ na eliminację marnotrawstwa energetycznego. Szczęśliwie, na rynku pojawiło się już wiele sposobów dofinansowania tego typu inwestycji. Z czego mogą skorzystać dziś przedsiębiorcy?
zobacz więcej
Pierwsze Wyszkowskie Senioralia

Pierwsze Wyszkowskie Senioralia

W Wyszkowie w dniach 7-8 października odbyły się pierwsze  „Wyszkowskie Senioralia”, zorganizowane w ramach obchodów Dnia Seniora (wypada 1 października). Dzień pierwszy upłynął pod znakiem aktywności sportowej – tej  seniorom można pozazdrościć, drugi – kulturalnej.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku