Z promilami, bez uprawnień i OC

Wydarzenia

Z promilami, bez uprawnień i OC

10.08.2020
autor: fot. KPP Wyszków
W weekend policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców. Dwaj nie mają prawa jazdy. Jeden jechał samochodem bez badań technicznych i OC.
 
Pierwszy na celowniku policjantów znalazł się kierowca motocykla, mieszkaniec Warszawy. Został zatrzymany przez drogówkę w piątek przed godz. 18 w Niegowie na ul. Handlowej po tym, jak najpierw wyprzedził inne pojazdy na skrzyżowaniu, a następnie powtórzył ten sam manewr na oznakowanym przejściu dla pieszych. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 41-latka ponad promil alkoholu. Policyjna kontrola wykazała dodatkowo, że motocyklista nie posiada uprawnień do kierowania.
Natomiast policjanci z Długosiodła w sobotę o godz. 13.40 na terenie swojej gminy zatrzymali pijanego kierowcę z Kalinowa. 59-latek kierował volkswagenem pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Jakby tego było mało, samochód nie miał ważnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC.
Ostatni z kierowców na „podwójnym gazie” został zatrzymany w niedzielę w Tumanku. 47-letni wyszkowianin kierował saabem mając w organizmie ponad promil alkoholu. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu mężczyźnie prawo jazdy.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość