Wyszkowianka na Eurowizji?

Wydarzenia

Wyszkowianka na Eurowizji?

27.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Jak informuje RMF, Małgorzata Uściłowska Lanberry ma szansę reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji. Do polskich preselekcji konkursu wyszkowianka zgłosiła piosenkę „Only Human”. 
Eurowizja odbędzie się w maju w Kijowie, polskie preselekcje – w lutym. O wyborze reprezentanta zdecyduje głosowanie sms-owe i jurorzy. Wśród osób, które starają się o udział w eliminacjach wymienia się m.in. Lanberry, Iwonę Węgrowską, Anetę Sablik, Biankę Jackowską, Mariusza Wawrzyńczaka, a nawet Gosię Andrzejewicz i Sylwię Grzeszczak.
Fot. facebook.com/LanberryMusic/
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Sędzia Wesołowska: Są granice, których przekraczać nie wolno (foto)

Sędzia Wesołowska: Są granice, których przekraczać nie wolno (foto)

Sędzia Anna Wesołowska była gościem konferencji, podczas której rozmawiano, jak bezpieczeństwo dziecka w rodzinie przekłada się na jego funkcjonowanie w szkole. - Mocno wierzę w słowa piosenki: „Wy, dorośli, nic nie wiecie, w jakim dzieci żyją świecie”. Rzeczywiście nie wiemy, bo nie byłoby samobójstw, samookaleczeń - mówiła.
zobacz więcej
O pomniku Stanisława Wolskiego

O pomniku Stanisława Wolskiego

W związku z zamiarem budowy na placu Wyzwolenia w Wyszkowie pomnika byłego burmistrza Stanisława Wolskiego otrzymaliśmy dwa stanowiska: Komitetu Prawo i Sprawiedliwość Gminy Wyszków oraz europosła Jarosława Kalinowskiego.
zobacz więcej
Uwierzyć w siebie (foto)

Uwierzyć w siebie (foto)

Mam nadzieję, że będziecie bawić się równie dobrze jak występujący na scenie – zwróciła się do publiczności, otwierając III Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami „Otwarta Scena” w WOK Hutnik Urszula Mikołajczyk, prezes wyszkowskiego koła PSOUU. – Jestem pewna, że zabawa będzie przednia.
zobacz więcej
Traktujemy to jak relikwię (foto)

Traktujemy to jak relikwię (foto)

Uczniowie klasy mundurowej Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” nieśli jedną z trumien podczas pochówku polskich żołnierzy, których szczątki odnaleziono w Andrzejewie. Znajdowała się na niej biało – czerwona flaga i czapka rogatywka, które prezes stowarzyszenia „Wizna” 25 kwietnia, na pamiątkę, przekazał szkole.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku