Wystawiali fałszywe faktury

Wydarzenia

Wystawiali fałszywe faktury

11.06.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wyszkowscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzewane o oszustwo na stacji benzynowej. Dwóch mężczyzn i kobieta trafili do policyjnego aresztu. Grozi im nawet do 8 lat więzienia.
Podejrzani o oszustwa na jednej ze stacji paliw w powiecie wyszkowskim zostali zatrzymani pod koniec ubiegłego tygodnia. Wystawiali fałszywe faktury za odbiór odpadów komunalnych, a następnie przedkładali je pracownikom stacji, którzy wypłacali gotówkę zgodną z kwota widniejącą na dokumencie. Nie była to jednak przypadkowa stacja paliw. Zatrzymana kobieta była wcześniej pracownikiem tej stacji.
Sprawcy trzykrotnie podczas ostatnich tygodni skutecznie wyłudzili w ten sposób kilka tysięcy złotych. Za czwartym razem jednak się nie udało. Kiedy właścicielka zorientowała się, że została oszukana, o kolejnej próbie oszustwa powiadomiła policję. Jeszcze tego samego dnia policjanci z posterunku w Zabrodziu i KPP w Wyszkowie zatrzymali troje podejrzanych: dwóch mężczyzn i kobietę, mieszkańców gm. Radzymin w wieku 24 - 32 lata. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do 8 lat więzienia.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku