Wypadki na „ósemce” (foto)

Wydarzenia

Wypadki na „ósemce” (foto)

01.10.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Zbyt szybka jazda była prawdopodobnie przyczyną wypadku, do którego doszło w sobotę 29 września na zwężeniu drogi S8 w Turzynie. Poważnie ranna została 38-letnia kobieta.
To już kolejne zdarzenie na tym odcinku.
Wypadek miał miejsce kilka minut po godz. 6. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 43-letni kierowca forda mondeo na zwężeniu drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu i uderzył najpierw w barierę oddzielającą pasy ruchu, a następnie w betonowa barierę oddzielającą jezdnię od budowy trwającej na trasie. Z podejrzeniem złamania kręgosłupa pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala 38-letnią pasażerkę.
Dwa dni wcześniej na tym samym odcinku kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi uderzył w tył jadącego przed nim audi. Następnie oba pojazdy uderzyły w bariery ochronne dzielące pasy ruchu, przesuwając je na przeciwny pas prosto pod jadące BMW. Do szpitala przewieziono dwie osoby.
Również w czwartek na S8 w Skuszewie kierowca VW transportera uderzył w tył samochodu technicznego służby drogowej, który stał na prawym pasie ruchu z włączoną tablicą świetlną informująca o zmianie pasa ruchu. Na skutek uderzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby.
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jeśli my nie będziemy mówić, opowie o nas ktoś inny (foto)

Jeśli my nie będziemy mówić, opowie o nas ktoś inny (foto)

Zapowiadany wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin z powodu choroby nie dotarł do Wyszkowa na spotkanie organizowane przez Klub Gazety Polskiej. Zastąpiła go Magdalena Gawin, wiceminister w tym samym resorcie, a jednocześnie generalny konserwator zabytków. Było to jedno z nielicznych spotkań z politykami, gdzie kwestie Trybunału Konstytucyjnego czy wieku emerytalnego zastąpił temat muzeów i filmów. Tematyka nie była jednak lekka i przyjemna, bo dotyczyła polskiej polityki historycznej.
zobacz więcej
Skasowana latarnia i zderzenie z motocyklistą

Skasowana latarnia i zderzenie z motocyklistą

W niedzielę pijany kierowca skasował latarnię na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Okrzei. Tego samego dnia osobówka zderzyła się w motocyklistą. W sumie w weekend na naszych drogach doszło do jednego wypadku i sześciu kolizji. Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców.
zobacz więcej
Zebrania w „Przyszłości”

Zebrania w „Przyszłości”

Największa wyszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość” zaprasza na coroczne walne zgromadzenie. Odbędzie się w trzech częściach, dla poszczególnych osiedli:
zobacz więcej
Najczęściej popełniane błędy podczas jazdy po autostradzie.

Najczęściej popełniane błędy podczas jazdy po autostradzie.

Autostrad w Polsce mamy coraz więcej, jednak jeśli chodzi o ilość wypadków śmiertelnych to zajmujemy niechlubne przedostatnie miejsce w Europie. Wielu polskich kierowców nie zna lub nie stosuje się do obowiązujących przepisów. Poniżej przedstawimy najczęściej łamane zasady podczas jazdy autostradą
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom