Wypadek na Serockiej

Wydarzenia

Wypadek na Serockiej

20.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
77-letnia piesza zginęła w wypadku, do którego doszło w piątek 20 października rano, na przejściu dla pieszych na ul. Serockiej.
Tragiczny wypadek wydarzył się ok. godz. 9 przy rondzie im. Stanisława Nałęcz–Komornickiego (skrzyżowanie ul. Serockiej z KEN i al. Piłsudskiego). Na przejściu dla pieszych na ul. Serockiej 77- letnia mieszkanka Wyszkowa została potrącona przez tira. Niestety kobieta poniosła śmierć na miejscu. 55-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy.
Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, policjanci z wyszkowskiego wydziału ruchu drogowego i technik kryminalistyki wykonali szereg czynności procesowych, które mają pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tragicznego zdarzenia.
Policja apeluje do kierowców, by przed przejściem dla pieszych znacznie zwalniali i zachowali szczególną ostrożność, do pieszych - by upewnili się, czy mogą bezpiecznie przekroczyć jezdnię.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Prosimy o pokój (foto)

Prosimy o pokój (foto)

Przekazywanie przez wyszkowskich harcerzy Betlejemskiego Światła Pokoju to jedna z naszych najpiękniejszych tradycji. Wraz ze światełkiem niosą bowiem głębokie przesłanie, prośbę i wołanie o pokój. Przesłanie, obok którego – jak mówił 18 grudnia podczas uroczystej Mszy św. w kościele św. Wojciecha kapelan wyszkowskiego hufca ZHP ks. Tomasz Trzaska – w dzisiejszym rozchwianym świecie nie można przejść obojętnie.
zobacz więcej
Studniówka Centrum Kształcenia ZDZ (foto)

Studniówka Centrum Kształcenia ZDZ (foto)

W sobotni wieczór, 3 lutego, w Gościńcu Pod Jesionem, odbyła się studniówka Centrum Kształcenia ZDZ w Wyszkowie. Wszyscy wystąpili w odpowiednich na ten wieczór strojach. Na początku zabrzmiał tradycyjny polonez zatańczony przez uczniów klas maturalnych i poprowadzony przez panią dyrektor Agatę Rydzewską.
zobacz więcej
Burmistrz podatki chętniej odracza niż umarza

Burmistrz podatki chętniej odracza niż umarza

W porównaniu z 2014 r. aż o 655 tys. zł wzrosła kwota podatków i opłat lokalnych, które w ubiegłym roku burmistrz zgodził się odroczyć i rozłożyć na raty. Sporo mniejsza, o 216 tys. zł, jest natomiast kwota podatków umorzonych. – Odroczenia to realna pomoc dla mieszkańców i przedsiębiorców – podkreśla Grzegorz Nowosielski. – Większość pieniędzy spływa w ciągu roku.
zobacz więcej
Starym wiaduktem już nie pojedziemy (foto)

Starym wiaduktem już nie pojedziemy (foto)

Kilka tygodni temu z ruchu wyłączono stary wiadukt w ciągu ul. Serockiej. Prace idą pełną parą, nasyp stopniowo jest rozbierany, a po starej drodze praktycznie nie ma już śladu. Wyraźnie widać natomiast nowy przebieg drogi krajowej.
zobacz więcej
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan