Wypadek na Serockiej

Wydarzenia

Wypadek na Serockiej

20.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
77-letnia piesza zginęła w wypadku, do którego doszło w piątek 20 października rano, na przejściu dla pieszych na ul. Serockiej.
Tragiczny wypadek wydarzył się ok. godz. 9 przy rondzie im. Stanisława Nałęcz–Komornickiego (skrzyżowanie ul. Serockiej z KEN i al. Piłsudskiego). Na przejściu dla pieszych na ul. Serockiej 77- letnia mieszkanka Wyszkowa została potrącona przez tira. Niestety kobieta poniosła śmierć na miejscu. 55-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy.
Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, policjanci z wyszkowskiego wydziału ruchu drogowego i technik kryminalistyki wykonali szereg czynności procesowych, które mają pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tragicznego zdarzenia.
Policja apeluje do kierowców, by przed przejściem dla pieszych znacznie zwalniali i zachowali szczególną ostrożność, do pieszych - by upewnili się, czy mogą bezpiecznie przekroczyć jezdnię.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Koniec z reklamowym bałaganem?

Koniec z reklamowym bałaganem?

Urzędnicy i radni miejscy przystępują do przygotowania projektu uchwały, która ma uporządkować przestrzeń publiczną. Będzie regulowała zasady sytuowania obiektów małej architektury, ale co ważniejsze – tablic i urządzeń reklamowych, a także ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane. Niewykluczone, że konsekwencją będzie wprowadzenie nowego podatku lokalnego – od reklam. 
zobacz więcej
Piknik charytatywny dla Marka Szczesnego

Piknik charytatywny dla Marka Szczesnego

Piknik charytatywny połączony z koncertem organizuje - z myślą o swoim byłym uczniu Marku Szczesnym - Szkoła Podstawowa nr 1. Do współpracy szkole udało się zachęcić wielu, wielu artystów i sportowców. Niedziela 14 maja z pewnością będzie obfitowała w atrakcje. Początek w samo południe.
zobacz więcej
Po prostu dom (foto)

Po prostu dom (foto)

1 września minął rok od przeprowadzki domu dziecka z Dębinek do dwóch nowych, bliźniaczych Domów dla Dzieci w Wyszkowie. W środę 13 września wychowankowie i wychowawcy zaprosili na urodzinowe przyjęcie. Czuć było przyjazną atmosferę i spokój, z którym kojarzy nam się dom, chociaż czasami przerywają go niesnaski mieszkańców. 
zobacz więcej
Kolejne wypadki. Policja apeluje o ostrożność! (foto)

Kolejne wypadki. Policja apeluje o ostrożność! (foto)

W ciągu ostatniej doby na naszych drogach doszło do dwóch wypadków, w których poszkodowane zostały dwie osoby. Policjanci apelują: Kierowcy uważajcie!
zobacz więcej
ITAMED
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan