Wybory na osiedlach

Wydarzenia

Wybory na osiedlach

26.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
W 2017 r. mija 4-letnia kadencja zarządów wyszkowskich osiedli. Wybory powinny się odbyć do połowy przyszłego roku.
Na terenie Wyszkowa mamy dziewięć osiedli:
  • nr 2 - m.in. al. Piłsudskiego, odcinek ul. Sikorskiego, Handlowa, Meliorantów, Serocka (strona północna), Zapole, Żytnia (przewodnicząca Janina Szczerba)
  • nr 3 – m.in. Leśna, Pułtuska od ul. Zakolejowej do FSO (domy prywatne), Zakolejowa (przew. Jerzy Prusinowski)
  • nr 4 – m.in. ul. IAWP od Dworcowej do Sosnowej, Dworcowa (strona północna), Sowińskiego od Dworcowej do Sienkiewicza), Sienkiewicza, Komunalna, Sosnowa (przew. Rafał Salwin)
  • nr 5 – m.in. ul. IAWP od Prostej do Daszyńskiego), Białostocka od Daszyńskiego do Wiśniowej), Browarna, Matejki od ul. Zielonej, 1 Maja (strona wschodnia), Nadgórze, Prosta od IAWP do 1 Maja, Pułtuska od IAWP do 1 Maja (przew. Rafał Leszczyński)
  • nr 6 – m.in. ul. Białostocka od Wiśniowej w kierunku wschodnim), Bohaterów AK, Matejki od Zielonej w kierunku wschodnim, Łączna, Na Skarpie, Zakręzie (przew. Mariusz Księżak)
  • nr 7 – m.in. ul. Bankowa, Chopina, Sowińskiego od Kościuszki do Pułtuskiej, Daszyńskiego, 11 Listopada od Kościuszki do Pułtuskiej), Pułtuska od Daszyńskiego do przejazdu kolejowego, Okrzei od Kościuszki do Pułtuskiej), Kościuszki - strona północna, Wąska (przew. Wojciech Chodkowski)
  • nr 9 – m.in. ul. IAWP od Prostej do Dworcowej, Dworcowa od IAWP do Okrzei, Sowińskiego od Prostej do Dworcowej, Prosta - strona północna, Okrzei od Dworcowej do Prostej (przew. Mieczysław Karpiński)
  • nr 10 – Rybienko Leśne i Latoszek (przew. Czesław Lach)
  • nr 11 – m.in. ul. Sowińskiego od Prostej do Pułtuskiej - strona zachodnia, 11 Listopada od Pułtuskiej do Prostej, Prosta od Okrzei do Sowińskiego - strona południowa, Pułtuska od Sowińskiego do torów kolejowych - strona północna, Okrzei od Pułtuskiej do ul. Prostej (przew. Elżbieta Szczuka).
Osiedla są jednostkami pomocniczymi gminy Wyszków, podobnie jak sołectwa.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną