Wózki widłowe spalinowe Doosan

Wydarzenia

Wózki widłowe spalinowe Doosan

02.07.2019
autor: materiał zewnętrzny
Wózki widłowe spalinowe Doosan to ciekawa propozycja na naszym rynku. Jakość produktów koreańskich osiągnęła w ciągu ostatnich 15 lat pozycję zajmowaną do tej pory przez europejskie, japońskie czy też amerykańskie koncerny, dotyczy to również kategorii wózki widłowe spalinowe.
 

W Polsce autoryzowanym dystrybutorem wózków widłowych Doosan jest firma WDX S.A., znana na rynku z produkcji wyposażenia magazynowego, w tym regałów paletowych, antresol i podestów magazynowych, czy też przenośników do magazynu. Ugruntowana pozycja rynkowa WDX pozwala z optymizmem patrzeć na dalszy rozwój i wzmacnianie pozycji koreańskiego producenta wózków widłowych w naszym kraju. Wózki widłowe dostępne w ofercie WDX znajdziecie na oficjalnej stronie dystrybutora.

Wózki widłowe solidne jak maszyny budowlane

Doosan zdobywał doświadczenie w konstruowanie pojazdów do zdań specjalnych w branży budowlanej. Inżynierowie oraz projektanci marki zapewniają, że wózek widłowy spalinowy Doosan to sprzęt, który sprawdzi się w bardzo trudnych warunkach eksploatacyjnych. Przez lata następował transfer technologi z narażonego na uszkodzenia, wytrzymałego sprzętu budowlanego na wózki widłowe spalinowe. W portfolio produktowym marki Doosan znajduję się również wózki widłowe elektryczne oraz wózki widłowe gazowe. Wszystkie wózki podnośnikowe Doosan charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania oraz ergonomią, dzięki której operator może zapomnieć jak trudna i wymagająca na co dzień jest jego praca. Wszystkie te czynniki pozwalają zredukować do minimum liczbę kosztowych przestojów, wynikających z awarii lub uszkodzeń sprzętu.

Wózki widłowe pod kontrolą

Doosan tworzy wózki widłowe, które będą spełniały oczekiwania i preferencje operatorów. Koreański producent ma świadomość, że środowisko pracy użytkownika wózka przekłada się na jego wyniki. Cały szereg rozwiązań ma sprawić, że operator będzie osiągał większą produktywność, przez co system składowania będzie wydajny. Na szczególną uwagę zasługują; obszerny przedział operatora z szerokim wyborem wyposażenia dodatkowego, zintegrowany panel z czytelnymi wskaźnikami czy też amortyzowany fotel. Jest to szczególnie istotne w czasach rynku kandydata, gdzie przyszły pracownik oczekuje od pracodawcy zapewnienia odpowiednich warunków pracy.

Wózki widłowe o dużym udźwigu

W ofercie WDX znajdują się wózki widłowe Doosan o dużym i bardzo dużym udźwigu, do 25 ton. Potężne napędy o zwiększonej mocy są w stanie podołać najcięższym zadaniom. Dodatkowo, wózki widłowe spalinowe Doosan posiadają wzmocnione podzespoły gwarantujące łatwość obsługi serwisowej oraz minimalizację prac konserwacyjnych. Most przedni wózka widłowego Doosan z przekładnią planetarną to napęd niewrażliwy na wstrząsy, co znacznie przedłuża jego żywotność. Przechylna kabina ułatwia dostęp serwisowy, jednocześnie obniżając koszty usługi. Dodatkowo, jednostki napędowe diesla charakteryzują się niskim spalaniem i wysoką kulturą pracy. Wózki widłowe Doosan to sprawdzona jakość warta polecenia

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom