Właściwy sens Bożego Narodzenia (foto)

Wydarzenia

Właściwy sens Bożego Narodzenia (foto)

15.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Na wyjątkowe wydarzenie w czwartkowy wieczór wyszkowian zaprosiła społeczność Szkoły Podstawowej nr 4. 14 grudnia na szkolnym dziedzińcu odbyły się Jasełka Plenerowe.
To duże wyzwanie organizacyjne i ogromne zaangażowanie było widać, co z pewnością doceniła licznie zgromadzona publiczność. - Witamy serdecznie wszystkich, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i są tu z nami w ten magiczny wieczór. Wieczór, który ma nas wprowadzić we właściwy sens i wymiar Bożego Narodzenia. Ma nas oderwać od codziennej bieganiny za przyziemnymi troskami i zwrócić nasze myśli ku żłóbkowi, który jest źródłem wiary, nadziei i miłości – przywitała dyrektor szkoły Ewa Runo.
Uczniowie odtworzyli to, co wydarzyło się tuż przed narodzeniem Jezusa i cuda dziejące się, gdy był już na świecie. Pięknym uzupełnieniem były świąteczne utwory, które śpiewały pierwszaki oraz chór uczniowsko – nauczycielsko – rodzicielski, a zagrali członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Wyszków.
Przy stajence nie mogło zabraknąć zwierząt, ich zagrodę otaczały zachwycone dzieci i młodzież. Wytrwałość widzów, których nie zniechęcił deszcz, została nagrodzona wigilijnymi potrawami, a nawet drobnymi upominkami.
Ewa Runo podziękowała wszystkim, którzy współtworzyli to wyjątkowe wydarzenie: uczniom, nauczycielom i rodzicom, a także sponsorom. – Życzę, byśmy wszyscy spędzili ten świąteczny czas w cieple rodzinnego ogniska – życzyła zgromadzonym w imieniu całej społeczności szkolnej, zapraszając jednocześnie do dzielenia się opłatkiem. – Niech Dzieciątko Jezus przyniesie każdemu z nas nadzieję i wprowadzi we wspaniały przyszły rok.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
22.25% (196 głosów)
28.94% (255 głosów)
7.04% (62 głosów)
7.38% (65 głosów)
34.39% (303 głosów)
manhattan