Wieczór wypadków i kolizji

Wydarzenia

Wieczór wypadków i kolizji

12.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W środę 11 października po południu i wieczorem wyszkowska policja miała pełne ręce roboty. Doszło do dwóch kolizji i dwóch wypadków – w jednym z nich zginął 63-letni mieszkaniec gminy Rząśnik.
Policja wyjaśnia okoliczności, w jakich w Rząśniku po godz. 20 zginął 63-letni pieszy. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na nieoświetlonym odcinku drogi, poza terenem zabudowanym. Policja nie udziela szczegółowych informacji na temat wypadku. Wiadomo jedynie, że zabezpieczyła dwa pojazdy.
W środę wieczorem wypadek wydarzył się również na drodze krajowej nr 62. Kierujący citroenem jumpy 51-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna jechał w kierunku Łochowa. Rannego pogotowie przewiozło do szpitala.
Wieczorem w Skuszewie, również na drodze krajowej nr 62, doszło do mniej groźnego zdarzenia. Kierujący alfą romeo 49-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego zawracał i, włączając się do ruchu, uderzył z jadącego w kierunku Łochowa VW passata, którym kierowała 48-letnia mieszkanka gminy Wyszków. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Kolizja miała miejsce także w Leszczydole-Nowinach. Jadący VW sharanem 70-letni mieszkaniec Warszawy, skręcając, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z VW polo, którym kierował 23-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego. W tym przypadku kierowcy również nie odnieśli obrażeń.
We wszystkich zdarzeniach drogowych kierujący byli trzeźwi.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Bricomarche-1
Bricomarche