Wieczór wypadków i kolizji

Wydarzenia

Wieczór wypadków i kolizji

12.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W środę 11 października po południu i wieczorem wyszkowska policja miała pełne ręce roboty. Doszło do dwóch kolizji i dwóch wypadków – w jednym z nich zginął 63-letni mieszkaniec gminy Rząśnik.
Policja wyjaśnia okoliczności, w jakich w Rząśniku po godz. 20 zginął 63-letni pieszy. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na nieoświetlonym odcinku drogi, poza terenem zabudowanym. Policja nie udziela szczegółowych informacji na temat wypadku. Wiadomo jedynie, że zabezpieczyła dwa pojazdy.
W środę wieczorem wypadek wydarzył się również na drodze krajowej nr 62. Kierujący citroenem jumpy 51-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna jechał w kierunku Łochowa. Rannego pogotowie przewiozło do szpitala.
Wieczorem w Skuszewie, również na drodze krajowej nr 62, doszło do mniej groźnego zdarzenia. Kierujący alfą romeo 49-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego zawracał i, włączając się do ruchu, uderzył z jadącego w kierunku Łochowa VW passata, którym kierowała 48-letnia mieszkanka gminy Wyszków. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Kolizja miała miejsce także w Leszczydole-Nowinach. Jadący VW sharanem 70-letni mieszkaniec Warszawy, skręcając, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z VW polo, którym kierował 23-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego. W tym przypadku kierowcy również nie odnieśli obrażeń.
We wszystkich zdarzeniach drogowych kierujący byli trzeźwi.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
fotobudka star