Wieczór wypadków i kolizji

Wydarzenia

Wieczór wypadków i kolizji

12.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W środę 11 października po południu i wieczorem wyszkowska policja miała pełne ręce roboty. Doszło do dwóch kolizji i dwóch wypadków – w jednym z nich zginął 63-letni mieszkaniec gminy Rząśnik.
Policja wyjaśnia okoliczności, w jakich w Rząśniku po godz. 20 zginął 63-letni pieszy. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na nieoświetlonym odcinku drogi, poza terenem zabudowanym. Policja nie udziela szczegółowych informacji na temat wypadku. Wiadomo jedynie, że zabezpieczyła dwa pojazdy.
W środę wieczorem wypadek wydarzył się również na drodze krajowej nr 62. Kierujący citroenem jumpy 51-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna jechał w kierunku Łochowa. Rannego pogotowie przewiozło do szpitala.
Wieczorem w Skuszewie, również na drodze krajowej nr 62, doszło do mniej groźnego zdarzenia. Kierujący alfą romeo 49-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego zawracał i, włączając się do ruchu, uderzył z jadącego w kierunku Łochowa VW passata, którym kierowała 48-letnia mieszkanka gminy Wyszków. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Kolizja miała miejsce także w Leszczydole-Nowinach. Jadący VW sharanem 70-letni mieszkaniec Warszawy, skręcając, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z VW polo, którym kierował 23-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego. W tym przypadku kierowcy również nie odnieśli obrażeń.
We wszystkich zdarzeniach drogowych kierujący byli trzeźwi.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ferie w mieście (foto)

Ferie w mieście (foto)

Ciekawe spotkania, zajęcia artystyczne i taneczne, animacje i warsztaty komiksu - trwają ferie w Bibliotece Miejskiej oraz Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.
zobacz więcej
Tak się będzie bawił Wyszków

Tak się będzie bawił Wyszków

Wyszków powraca na mapę koncertową Lata z Radiem. Czy usłyszymy i zobaczymy Bajm, Dawida Kwiatkowskiego, a może Sylwię Grzeszczak, Afromental lub Rafała Brzozowskiego? To z pewnością jedna z największych atrakcji miejskiego kalendarza imprez na 2017 r. Będzie też widowisko plenerowe (tym razem plac Miejski zamieni się w pole walk rycerskich) i Gala Muzyki Disco. Gmina zapowiada też otwarcie sztucznego lodowiska… ale dopiero w grudniu.
zobacz więcej
Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga (foto)

Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga (foto)

- na debatę pod tym hasłem uczniów i nauczycieli zaprosili Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz ostrołęcka delegatura Kuratorium Oświaty i starostwu. Specjaliści i młodzież apelowali wspólnym głosem: Po prostu dbajmy o relacje rówieśnicze, dbajmy o siebie!
zobacz więcej
Wakacje w mieście (foto)

Wakacje w mieście (foto)

Atrakcyjne zajęcia wakacyjne przygotowała w lipcu miejska biblioteka dla swoich młodych czytelników. Dzieci mają zajęcia ruchowe, teatralne. Bawią się, tańczą (m.in. zumbę), rozwiązują rebusy, krzyżówki, rysują, lepią z masy solnej, uczą się zasad pierwszej pomocy, poznają okoliczną przyrodę itp. W pierwszym tygodniu lipca w zajęciach brało udział ponad 80 dzieci, dlatego zostały podzielone na 3 grupy wiekowe.
Wakacyjne zajęcia rozpoczęły się również w domu kultury „Hutnik”.
zobacz więcej
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku