Wydarzenia

1 / 2

Więcej ostrożności i rozumu! (foto)

24.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KP PSP Wyszków
W weekend na drogach naszego powiatu doszło do aż 11 kolizji drogowych. Kierowcy wykazali się brakiem ostrożności, ale niektórym po prostu zabrakło rozumu. Sprawca jednej ze stłuczek po pijanemu wiózł dwoje małych dzieci! W sumie w weekend policja zatrzymała pięciu nietrzeźwych kierowców.
W sobotę 22 lipca na krajowej „ósemce” w Porębie-Kocębach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Po godz. 16 kierująca citroenem mieszkanka Wielkiej Brytanii nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi, a auto zatrzymało się w rowie (na fot.). Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Tego samego dnia ok. godz. 20.30 na ul. Białostockiej nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Chwilę później został jednak zatrzymany przez innego kierowcę. Badanie trzeźwości 45-letniego kierowcy VW polo wykazało ponad 2,5 promila. Samochodem, którym kierował, podróżowało dwoje dzieci w wieku 5 i 3 lata. Mężczyzna posiada już sądowy zakaz kierowania samochodem.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom