Weekend na drogach (foto)

Wydarzenia

Weekend na drogach (foto)

09.07.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Do groźnie wyglądającego zderzenia samochodu osobowego z motocyklem doszło w piątek. W sumie w weekend na naszych drogach miało miejsce dziesięć kolizji, policja zatrzymała też trzech nietrzeźwych kierowców.
Osobówka i motocykl zdarzyły się w piątek 6 lipca ok. godz. 21 w Ulasku, w gminie Somianka (na fot.). Jak wynika z pierwszych ustaleń, kierujący mazdą 21-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, 27- letniemu mieszkańcowi powiatu wyszkowskiego. Obrażeń ciała doznał kierowca hondy. Jak się okazało, motocyklista ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za niestosowanie się do zakazu grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Po piątkowym zdarzeniu zatrzymano natomiast prawo jazdy kierowcy mazdy.
W weekend policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. W sobotni poranek w Wyszkowie do kontroli zatrzymany został do kierowca renaulta. 36-letni mieszkaniec gminy Radzymin popełnił szereg wykroczeń, a na dodatek miał w organizmie ponad 0,5 promila.
Ponad 3 promile miał natomiast 35-letni mieszkaniec gminy Brańszczyk, którego policja wyeliminowała z ruchu w sobotę wieczorem. Poza tym kierowca citroena nie posiada uprawnień.
W niedzielę w Wyszkowie drogówka zatrzymała do kontroli kierowcę toyoty. 30-latek miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku