W weekend finał WOŚP. Przypominamy program

Wydarzenia

W weekend finał WOŚP. Przypominamy program

12.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Rozpoczyna się wyszkowski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W piątek – koncert rockowy, w sobotę – przegląd dzieci i młodzieży, w niedzielę – bieg, impreza plenerowa i licytacja. Przypominamy program.
 
Piątek 12 stycznia
Stary Browar, godz. 19 – koncert rockowy
Zespoły NukeFall, Emitor, Good Attitude, De Dtrojfisz, Od Jutra oraz Don't Worry wystąpią podczas koncertu rockowego rozpoczynającego wyszkowski finał WOŚP. Cena biletu – 15 zł, cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz WOŚP.
 
Sobota 13 stycznia
WOK Hutnik, godz. 15 – Tańczymy dla WOŚP
Kolejność występów:
godz. 15: Przedszkole Integracyjne nr 4, Przedszkole nr 1, Akademia Ucznia i Malinowe Przedszkole.
godz. 15.30: Przedszkole Słoneczko, Przedszkole nr 9, Przedszkole nr 7 i Niepubliczne Przedszkole „Kubuś i Przyjaciele”.
godz. 16: TOMITOFA – Autorska Szkoła Artystyczna, Szkoła Tańca Deptak Jolanta Wiśniewska, MB Studio Tańca Martyna Busławska.
Stary Browar, godz. 21 – dyskoteka
5 zł z każdej wejściówki zostanie przekazane na WOŚP
 
Niedziela 14 stycznia
Plac Miejski, godz. 12 – początek imprezy plenerowej
Na początek rozgrzewka prowadzona przez Joannę Zglec PowerFit Wyszków. Od godz. 14 występy lokalnych zespołów, m.in. Nadbużan i Klubu Żeglarskiego Spinakera. O godz. 18 wystąpi zespół disco polo Joker, a o godz. 19.30 – Tacy Sami Lady Pank Show. W trakcie występu – o godz. 20 – będzie można podziwiać światełko do nieba.
Przy wielkim ognisku będzie można nie tylko ogrzać się, ale i posilić. Do swojej kawiarenki zaproszą wyszkowscy harcerze. WOŚP będzie można również wesprzeć, korzystając m.in. z miejskiego lodowiska, strzelnicy ASG (z replikami broni). Na ulicach Wyszkowa będzie można spotkać wolontariuszy. Uwagę przykują z pewnością dziewczęta w cosplayowych kostiumach. 
Park miejski, godz. 12 – bieg „Policz się z cukrzycą”
Rejestracja od godz. 10 (na placu Miejskim), wpisowe 30 zł, pierwsi zarejestrowani otrzymają pamiątkowe koszulki. Dochód zostanie w całości przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.
Bieg odbędzie się w parku miejskim, start z asfaltowego boiska. Uczestnicy mają do wyboru trzy trasy: 1 km, 2 km, 3 km. Szczegóły i regulamin: wosp.wyszkow.pl.
Biblioteka Miejska
godz. 12 – zajęcia dla dzieci; zaprasza stowarzyszenie „Bądźmy w kontakcie”
godz. 17 - licytacja

 
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan