W wakacje bezpłatny basen

Wydarzenia

W wakacje bezpłatny basen

12.06.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Podobnie jak w roku ubiegłym, zamiast plaży gmina bezpłatnie udostępnia pływalnię.
 
Zameldowani mieszkańcy gminy Wyszków z bezpłatnej oferty mogą korzystać w dniach 24 czerwca - 23 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17 (ostatnie logowanie wolnego wejścia o godz. 16). Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej do ukończenia szkoły średniej (po okazaniu legitymacji), seniorów 60+ (po okazaniu dowodu tożsamości) oraz rodzica, który na basen wchodzi z co najmniej jednym własnym dzieckiem do 13. roku życia.
Czas nieodpłatnego pobytu - 60 minut; każda minuta powyżej płatna wg cennika. Gratis jest zjeżdżalnia, natomiast wakacyjna oferta nie obejmuje sauny i jacuzzi.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wyszkowianin Roku 2018 - nominowani!

Wyszkowianin Roku 2018 - nominowani!

Ogłaszając Plebiscyt „Wyszkowianin Roku 2018”, chcieliśmy uhonorować tym tytułem osobę, która w mijającym roku np. odniosła godny zapamiętania sukces lub ma szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, nauki, biznesu, działalności społecznej i charytatywnej lub innych sferach życia publicznego, zasłużyła się działaniem na rzecz lokalnej społeczności.
zobacz więcej
Tanecznym krokiem w dorosłość (foto)

Tanecznym krokiem w dorosłość (foto)

Społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego bawiła się na studniówce 21 stycznia, zabawa odbyła się w hali sportowej WOSiR. Na parkiecie spotkali się maturzyści z sześciu klas maturalnych, pedagodzy, goście, rodzice. – Studniówka to magiczny czas, kiedy młodzieży wypada pozostawić młodzieńczą beztroskę. Tę dorosłość przypieczętujecie jeszcze bardziej, kiedy pięknie zdacie maturę – do uczniów mówiła dyrektor Elżbieta Michalik.
zobacz więcej
Wielkie nadzieje (foto)

Wielkie nadzieje (foto)

Kilkudziesięciu uczniów wyszkowskich szkół złożyło sobie świąteczne życzenia podczas wigilijnego spotkania programu Wychowanie i Profilaktyka oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej. Młodzież gościła szkoła w Leszczydole-Nowinach.
zobacz więcej
Żeby porozmawiali na te tematy po męsku (foto)

Żeby porozmawiali na te tematy po męsku (foto)

Bez głosu sprzeciwu radni powiatowi odmówili uwzględnienia wezwania Fundacji Museion Norwid z Warszawy do usunięcia naruszenia prawa jako całkowicie nieuzasadnionego. Fundacja zaprotestowała przeciw wydzieleniu z zespołu pałacowo-parkowego w Dębinkach 9 działek pod zabudowę jednorodzinną i zgodzie na ich sprzedaż. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku