W świątecznym klimacie (foto)

Wydarzenia

W świątecznym klimacie (foto)

06.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W mikołajki w Wyszkowie rozbłysły nowe ozdoby świąteczne. W tym roku najbardziej okazale prezentuje się ul. Kościuszki.
Nowe świąteczne iluminacje gmina powiesiła na głównej ulicy - krajowej Kościuszki, dzięki czemu klimat zbliżających się świąt mogą poczuć nie tylko wyszkowianie, ale i przejezdni.
Lampkami, tradycyjnie już, ozdobiono choinki przy rondach w różnych częściach miasta. Rozświetlone są też m.in. bulwar Kazimierza Deptuły w parku miejskim, fragmenty ulic Prostej, Pułtuskiej i Sowińskiego. Fontanna już błyszczy, a niebawem będzie jeszcze weselej, ponieważ stanie tam miejska choinka. Jej ubieranie przez przedszkolaki to już wyszkowska tradycja.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Remontują most. Ruch do Pułtuska utrudniony

Remontują most. Ruch do Pułtuska utrudniony

W czwartek 28 lipca rozpocznie się remont mostu na Narwi w Pułtusku. Można spodziewać się sporych utrudnień w ruchu, ponieważ na moście odbywał się będzie wahadłowo.
zobacz więcej
Dziesięć lat bez Profesora

Dziesięć lat bez Profesora

7 sierpnia 2017 r. minęła 10. rocznica śmierci Ludwika Maciąga – wybitnego malarza, autora ilustracji książkowych, projektów znaczków pocztowych, gobelinów, partyzanta, miłośnika koni, honorowego obywatela Gminy Wyszków, szlachetnego, mądrego człowieka, wielkiego patrioty. Jego imię nosi sala konferencyjna na III piętrze miejskiej biblioteki, a w holu można obejrzeć kilka pięknych akwareli Profesora.
zobacz więcej
Tato – odkrywca talentów

Tato – odkrywca talentów

Inicjatywa Tato.Net we współpracy z Gminą Wyszków zapraszają ojców z Wyszkowa i okolic na kolejne warsztaty, tym razem pod hasłem „Tato – Odkrywca Talentów”. To wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą nauczyć się, jak odkrywać i rozwijać talenty swoich dzieci. Spotkanie odbędzie się w dniach 12-13 maja (piątek godz. 18-21, sobota godz. 9-18) w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie przy ul. Chopina 9/4U. Pierwszego dnia w warsztacie mogą wziąć udział także mamy.
zobacz więcej
Zabójstwo kobiety. Policja zatrzymała dwóch podejrzanych

Zabójstwo kobiety. Policja zatrzymała dwóch podejrzanych

Ciało 46-letniej mieszkanki gminy Długosiodło znaleziono w miejscowości Góry, w gminie Goworowo. Zarzut zabójstwa usłyszeli dwaj młodzi mężczyźni, również mieszkańcy powiatu wyszkowskiego. Prawdopodobnie jeden z nich jest synem ofiary.
zobacz więcej
Mrówka grudzień2 2017

Najczęściej komentowane

ITAMED
Mrówka grudzień2 2017
fotobudka star
fotobudka star