W pisowskiej rodzinie (foto)

Wydarzenia

W pisowskiej rodzinie (foto)

13.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
… przy wigilijnym stole wieczorem 12 grudnia zgromadzili się członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, przedstawiciele organizacji lokalnych, związków zawodowych, urzędów, radni miejscy i powiatowi. 
W gronie „pisowskiej rodziny powiatu wyszkowskiego, przed najpiękniejszymi świętami dla nas, Polaków” powitał szef struktury powiatowej partii Waldemar Sobczak. Złożył życzenia, ale nawiązał też do zmiany na stanowisku premiera. – Rządy Beaty Szydło to czas, kiedy Polska zmieniała się w bardzo szybkim tempie. Pani premier z pewnością zasłużyła na bardzo wysoką ocenę za swoją pracę. Za niecały rok wybory samorządowe. Potrzebna jest bardzo duża mobilizacja. Jest duża determinacja, by stworzyć wspólną listę zjednoczonej prawicy. Nie zmarnujmy tej szansy – apelował.
- Dobrze by było, żeby na uroczystościach w szerszym gronie prawa strona zaistniała – dodał Mirosław Widlicki, przewodniczący Światowego Związku Żołnierzy AK Warszawa Wschód. – Życzę jedności na tym terenie.
Błogosławionych świąt życzył proboszcz parafii św. Idziego ks. Zdzisław Golan. - Gdyby nie narodzenie pana Jezusa, nie byłoby spotkań opłatkowych. To nowonarodzony Jezus nas tu gromadzi – przypomniał. Fragment Ewangelii przeczytał proboszcz parafii św. Wojciecha ks. Roman Karaś, a opłatki, którymi podzielili się zebrani, poświęcił proboszcz parafii św. Rodziny ks. Kazimierz Wądołowski. 
Świąteczne życzenia złożyli przedstawiciele ministrów Henryka Kowalczyka i Marka Zagórskiego oraz poseł Teresy Wargockiej.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

We wrześniu tego roku, jako nauczyciele przeznaczonego do wygaszenia Gimnazjum nr 2  w Wyszkowie, na łamach lokalnych gazet, opublikowaliśmy list otwarty do mieszkańców Wyszkowa. Dzieliliśmy się z Państwem naszymi obawami, które dotyczyły likwidacji szkoły w budynku przy ul. Sowińskiego 55. Zapowiadaliśmy swoją determinację w działaniach mających na celu obronę szkoły. Dlatego czujemy się zobowiązani zdać Państwu sprawozdanie z tego, co dotychczas się wydarzyło w tej sprawie. Dziś mamy pierwszy sukces. Mamy zapewnienie władz miasta, że w budynku tym nadal będą prowadzone lekcje. Ale czy normalna szkoła zapewniająca ciągłość uczenia dzieci przez wiele lat?
zobacz więcej
Słabsze ciśnienie wody

Słabsze ciśnienie wody

Na czwartek 20 grudnia wodociągi zapowiadają zmniejszenie ciśnienia wody lub czasowe wstrzymanie dostaw w kilku miejscowościach.
zobacz więcej
Trwają przygotowania Targów dla Kobiet (foto)

Trwają przygotowania Targów dla Kobiet (foto)

Do 1 marca gmina czeka na zgłoszenia przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w planowanych na 12 marca Targach dla Kobiet „Extra Wyszkowianka”. Jak wskazuje nazwa tegorocznych targów, zaprasza firmy, które świadczą usługi skierowane do pań.
zobacz więcej
Audi wartości 400 tys. zł odzyskane (foto)

Audi wartości 400 tys. zł odzyskane (foto)

Policjanci z Wyszkowa i Nowego Dworu Mazowieckiego odzyskali ukradziony samochód warty 400 tys. zł. Do sprawy został zatrzymany 28-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego, znany już wcześniej organom ścigania.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Bricomarche
manhattan