W czwartek oglądaj „Nasz Nowy Dom”

Wydarzenia

W czwartek oglądaj „Nasz Nowy Dom”

26.10.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Już w najbliższy czwartek, 27 października w telewizji Polsat będzie można obejrzeć program „Nasz Nowy Dom”, którego ekipa przeprowadziła remont w domu Katarzyny Kamińskiej. 
Kilka miesięcy temu licealistka uległa poważnemu wypadkowi, w którym straciła nogę. Podczas wielu akcji charytatywnych zbierano środki na zakup kosztownej protezy. Kasia poruszyła serca nie tylko walką o to, by żyć tak aktywnie jak przed wypadkiem, ale też pogodą ducha, radością życia i optymizmem. W akcję pomocy włączył się telewizyjny program prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Ekipy telewizyjna i remontowa przyjechały do Lucynowa w sierpniu.
Program będzie można obejrzeć w czwartek 27 października o godz. 20.05. „W niewielkiej wsi nieopodal Wyszkowa mieszka pan Paweł z dorastającymi córkami – Kasią i Natalią. Żona pana Pawła odeszła, on sam starał się utrzymać rodzinę z pensji mechanika i powoli remontować dom. Remont postępował niespiesznie, ale pan Paweł nie tracił nadziei. Kilka tygodni po osiemnastych urodzinach starszej córki Kasi rodzinę spotkała niewyobrażalne tragedia. Wracając ze szkoły Kasia wpadła pod pociąg. Potwornie poturbowana, po wielu operacjach leżała w szpitalu w śpiączce. Gdy się obudziła, jej ojciec stanął przed najtrudniejszym w życiu wyzwaniem – musiał powiedzieć córce, że straciła nogę. Całe życie rodziny rozsypało się i wymaga ponownego sklejenia. Podstawą jest dom – po wielu złamaniach Kasia nie bardzo może poruszać się o kulach, więc każde pomieszczenie wymaga dostosowania do potrzeb osoby na wózku. Pomożemy!” – do oglądania zachęcają autorzy programu.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mrówka - styczeń - luty 2020
Mrówka - styczeń - luty 2020