Uwaga! Kradną samochody

Wydarzenia

Uwaga! Kradną samochody

26.10.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od początku roku na terenie powiatu wyszkowskiego ukradziono ponad 20 samochodów. Ostatnio kradzieże zdecydowanie się nasiliły, dlatego wyszkowska policja apeluje do mieszkańców, by informowali o każdej podejrzanej sytuacji.
W weekend, w nocy 22 października, z prywatnej posesji w Kamieńczyku ukradziono toyotę avensis koloru czarnego, rok produkcji 2005. Właściciel oszacował straty na ok. 18 tys. zł.
To już kolejne auto ukradzione w tym roku. - Aby walka z tego typu zdarzeniami była bardziej skuteczna, potrzebna jest współpraca z lokalnym społeczeństwem, dlatego też policjanci zwracają się z apelem do mieszkańców powiatu – podkreśla rzecznik wyszkowskiej policji st. sierż. Marta Gierlicka. - Często to dzięki czujności i prawidłowej reakcji ze strony społeczeństwa można zapobiec kradzieży i doprowadzić do zatrzymania sprawców. 
Policja apeluje: powiadom, jeśli znasz lub podejrzewasz osoby, które trudnią się kradzieżami samochodów, albo wiesz gdzie przechowywane są auta mogące pochodzić z kradzieży. Nie czekaj, aż złodziej zainteresuje się twoim pojazdem.
Zgłoszenia można przekazać anonimowo dzwoniąc na numer 794 698 155.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
fotobudka star - czarne tło

Najczęściej komentowane

fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan