Utrudnienia na ul. 3 Maja. Wyznaczono objazdy

Wydarzenia

Utrudnienia na ul. 3 Maja. Wyznaczono objazdy

13.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Trwa przebudowa ul. 3 Maja. Od 14 czerwca odcinkiem od ul. Pałacowej do szpitala będą mogły poruszać się tylko służby ratunkowe i okoliczni mieszkańcy.
Przebudowa ul. 3 Maja na odcinku od ul. Pałacowej do ul. Kościuszki to kolejna, obok kontynuacji budowy obwodnicy śródmiejskiej, duża inwestycja realizowana w tym roku również z dofinansowaniem. Przetarg z ofertą 6.315.377 zł wygrało Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Maz. Jak już informowaliśmy na www.nowywyszkowiak.pl, aby zmniejszyć uciążliwości związane z robotami drogowymi, podzielone je na trzy etapy: I – od ul. Pałacowej do okolic skrzyżowania z ul. Komisji Edukacji Narodowej, II – od okolic skrzyżowania z ul. KEN do skrzyżowania z al. Róż, III – od al. Róż do ul. Kościuszki.
Prace od ul. Pałacowej wykonawca rozpoczął miesiąc temu. Od jutra rozpoczną się większe utrudnienia w ruchu. Ul. 3 Maja - od ul. Pałacowej do wysokości zabudowań szpitala, w kierunku skrzyżowania z ul. Komisji Edukacji Narodowej będą mogły poruszać się tylko służby ratownicze oraz okoliczni mieszkańcy dojeżdżający do posesji. Pozostali kierowcy ten odcinek powinni omijać. Objazd wyznaczony zostanie ulicami Złotą i Serocką.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom