Utrudnienia na ul. 3 Maja. Wyznaczono objazdy

Wydarzenia

Utrudnienia na ul. 3 Maja. Wyznaczono objazdy

13.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Trwa przebudowa ul. 3 Maja. Od 14 czerwca odcinkiem od ul. Pałacowej do szpitala będą mogły poruszać się tylko służby ratunkowe i okoliczni mieszkańcy.
Przebudowa ul. 3 Maja na odcinku od ul. Pałacowej do ul. Kościuszki to kolejna, obok kontynuacji budowy obwodnicy śródmiejskiej, duża inwestycja realizowana w tym roku również z dofinansowaniem. Przetarg z ofertą 6.315.377 zł wygrało Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Maz. Jak już informowaliśmy na www.nowywyszkowiak.pl, aby zmniejszyć uciążliwości związane z robotami drogowymi, podzielone je na trzy etapy: I – od ul. Pałacowej do okolic skrzyżowania z ul. Komisji Edukacji Narodowej, II – od okolic skrzyżowania z ul. KEN do skrzyżowania z al. Róż, III – od al. Róż do ul. Kościuszki.
Prace od ul. Pałacowej wykonawca rozpoczął miesiąc temu. Od jutra rozpoczną się większe utrudnienia w ruchu. Ul. 3 Maja - od ul. Pałacowej do wysokości zabudowań szpitala, w kierunku skrzyżowania z ul. Komisji Edukacji Narodowej będą mogły poruszać się tylko służby ratownicze oraz okoliczni mieszkańcy dojeżdżający do posesji. Pozostali kierowcy ten odcinek powinni omijać. Objazd wyznaczony zostanie ulicami Złotą i Serocką.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star