Ulica Sienkiewicza zamknięta od wtorku (foto)

Wydarzenia

Ulica Sienkiewicza zamknięta od wtorku (foto)

13.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. Elżbieta Szczuka
Na wtorek 14 listopada urząd miejski zapowiada zamknięcie ul. Henryka Sienkiewicza. Prowadzone będą prace związane z budową III i IV odcinka obwodnicy śródmiejskiej Wyszkowa.
Do tej pory wykonawcy udawało się tak organizować prace, by samochody mogły się poruszać w sąsiedztwie placu budowy. Od wtorku nie będzie to już jednak możliwe. Zakaz wjazdu na ulicę nie będzie dotyczył tylko mieszkańców oraz właścicieli posesji. Planowany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu na ul. Sienkiewicza to sierpień 2018 roku.
Przypomnijmy, że na ul. Sienkiewicza i w jej pobliżu zajdą ogromne zmiany. Widoczny jest już wiadukt, który powstaje tuż przy obecnym przejeździe kolejowym. Po zakończeniu inwestycji przejazd zostanie zamknięty. Sama ul. Sienkiewicza stanie się drogą serwisową. Obwodnica powstaje po lewej stronie, jadąc w kierunku ul. Świętojańskiej. Estakada będzie dużym obiektem, zakończy się dopiero na wysokości ul. Kopernika. Z ul. Sowińskiego i Kopernika wyjazd będzie tylko na drogę serwisową (obecną Sienkiewicza).
Na skrzyżowaniu z ul. Świętojańską wybudowane zostanie rondo, od którego obwodnica zostanie poprowadzona do ul. Matejki.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan