Ukradziony w stolicy lexus znaleziony na naszym terenie

Wydarzenia

Ukradziony w stolicy lexus znaleziony na naszym terenie

02.07.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Ukradzionego lexusa wartego 230 tys. zł odzyskali wyszkowscy policjanci zajmujących się zwalczaniem przestępczości samochodowej. 58-letniemu mieszkańcowi gminy Wyszków grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Zgłoszenie o kradzieży lexusa policjanci w Warszawie otrzymali 25 czerwca po godz. 8. Bardzo szybko ustalono, że znajduje się na terenie jednej z posesji w Tumanku. Już o godz. 12, w trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych, wyszkowscy kryminalnie odnaleźli auto wartości 230 tys. zł.
Do policyjnej celi trafił 58-letni właściciel działki. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu paserstwa.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Dyrektor WOK „Hutnik” zwalnia SYLABĘ

Dyrektor WOK „Hutnik” zwalnia SYLABĘ

„SYLABY” nie trzeba przedstawiać – podwójne Mistrzynie Świata, zdobywczynie głównych nagród w konkursach rangi krajowej i międzynarodowej, zespół z 36-letnią tradycją, który kształci trzecie pokolenie dziewcząt z Wyszkowa i okolic. O sukcesach artystycznych i wychowawczych zespołu pisano chociażby prace magisterskie, robiono reportaże telewizyjne i radiowe, więc można by pisać długo. Dorobek zespołu jest bezcenny, ale nie dla dyrektora Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”…  
zobacz więcej
Żeby nie było chaosu

Żeby nie było chaosu

Od 11 stycznia w urzędzie miejskim można będzie zapoznać się z projektem uchwały porządkującej reklamowy bałagan w mieście. Nowe przepisy mają nie tylko określać miejsca zamieszczania reklam, ale też wygląd budek usługowo-handlowych.
zobacz więcej
Zmiany w radzie nadzorczej PWiK

Zmiany w radzie nadzorczej PWiK

Adam Mróz zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wyszkowie, której był przewodniczącym. Burmistrz uzupełnił jej skład o radczynię prawną Martę Ślesicką. Przewodniczącą została Marzena Małek. 
zobacz więcej
Pluszaki trafiły do policjantów

Pluszaki trafiły do policjantów

Ponad 100 pluszowych maskotek otrzymała wyszkowska policja. Maskotki przekazane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę w Wyszkowie będą dawane dzieciom, które są, niestety, ofiarami lub świadkami przemocy. - Mamy nadzieję, że kolorowa pluszowa maskotka złagodzi dzieciom, przynajmniej chwilowo, stres, a na ich twarzach pojawi się uśmiech - mówi rzecznik wyszkowskiej policji sierż. sztab. Marta Gierlicka.
zobacz więcej

Najczęściej komentowane

Zitcom