Tymczasowa organizacja na moście

Wydarzenia

Tymczasowa organizacja na moście

09.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. czytelnik
Zgodnie z zapowiedziami, we wtorek 9 stycznia wykonawca kładki przy moście samochodowym rozpoczął wprowadzanie tymczasowej organizacji ruchu. Prace mają ruszyć 13 stycznia.
Przypomnijmy, że przetarg na wykonanie projektu i budowę kładki dla pieszych i rowerzystów przy moście samochodowym wygrało Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY. Umowę opiewającą na 2,5 mln zł gmina podpisała w maju, projekt gotowy był jesienią. W planach jest nie tylko budowa kładki łączącej Wyszków z Latoszkiem, ale też przejść dla pieszych za mostem, przebudowa ul. Latoszek i budowa schodów na plażę.
Zgodnie z zapowiedziami, Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY 9 stycznia rozpoczęło prace związane z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu. Jak widać na zdjęciu, które otrzymaliśmy od czytelnika, osoby przejeżdżające przez most mogą spodziewać się sporych utrudnień. Roboty budowlane rozpoczną się 13 stycznia i potrwają do 30 maja.
Budowa kładki przez Bug jest elementem dużego projektu, na którego realizację Gmina Wyszków pozyskała dofinansowanie w wysokości ponad 8 mln zł. Projekt zakłada również budowę miejsc postojowych „Parkuj i jedź” przy ul. Leśnej oraz przebudowę skrzyżowania ul. Sowińskiego i Dworcowej.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku