Tydzień ofiar przestępstw

Wydarzenia

Tydzień ofiar przestępstw

17.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wzorem lat ubiegłych, wyszkowska Prokuratura Rejonowa organizuje Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Prokuratorzy będą dyżurowali od 20 do 24 lutego.
Tydzień ofiar przestępstw obchodzony jest w lutym w całej Polsce. Wyszkowcy prokuratorzy będą dyżurowali: 20 lutego w godz. 9 - 17, w dniach 21 - 24 lutego w godz. 9 – 15. Ofiary przestępstw mogą liczyć na bezpłatne profesjonalne porady i informacje.
ZDZ
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Koszty pod kontrolą

Koszty pod kontrolą

Pierwsze półrocze działalności szpitala zamknęło się ponad milionową stratą. Trudna sytuacja sprowokowała pytania, zarówno o jej przyczyny, jak i sposób ich przedstawienia. Dyskusja na sesji rady powiatu 28 września nie była przyjemna.
zobacz więcej
Piękna akcja na piękny jubileusz

Piękna akcja na piękny jubileusz

Sporych rozmiarów nabrała organizowana przez MKS Bug Wyszków zbiórka żywności „Rodacy Bohaterom”. Prowadzona będzie jeszcze tylko do końca tego tygodnia.
zobacz więcej
Do specjalisty bez kolejki.  To jest chore

Do specjalisty bez kolejki. To jest chore

Ogromne poruszenie w Wyszkowie i okolicach wywołały wyemitowane w ubiegłym tygodniu przez telewizję TVN programy „Uwaga”. Po pierwsze dotyczyły od dawna bulwersującej mieszkańców kwestii kolejek do specjalisty w poradniach specjalistycznych w szpitalu. Po drugie światło dzienne ujrzały krążące wśród pacjentów pogłoski, że za „cegiełkę” można kolejkę ominąć. Dyrekcja SPZZOZ dystrybucję wszelkich cegiełek na wsparcie szpitala wstrzymała, a sprawę skierowała do prokuratury. Czy konsekwencje poniesie tylko przedstawiona w programie pielęgniarka?
zobacz więcej
Strażacy dostali prezent na święta (foto)

Strażacy dostali prezent na święta (foto)

Wyjątkowy prezent świąteczny, wraz z najlepszymi życzeniami, otrzymali strażacy z ochotniczej jednostki w Rybnie. 21 grudnia odbyło się uroczyste przekazanie narzędzi hydraulicznych, zakupionych ze środków gminy Wyszków, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i samorządu województwa mazowieckiego.
zobacz więcej
mrówka maj 2017
mrówka maj 2017
mrówka maj 2017

Sonda

Czy jesteś za ograniczeniem kadencyjności wójtów i burmistrza?
56.49% (209 głosów)
43.51% (161 głosów)
fotobudka star
fotobudka star