Tragiczny wypadek. Nie żyją trzy 20-letnie koleżanki

Wydarzenia

Tragiczny wypadek. Nie żyją trzy 20-letnie koleżanki

16.10.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Trzy 20-letnie koleżanki zginęły w wypadku, który wydarzył się w poniedziałek 15 października w Nowej Wsi, na drodze z Wyszkowa do Porządzia.
Do tragicznego wypadku doszło po godz. 17. Na razie nie są znane dokładne okoliczności. Wstępnie ustalono, że 20-latka siedząca za kierownicą toyoty na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzyła w drzewo. W samochodzie, oprócz kierującej, były jeszcze dwie pasażerki. Niestety, wszystkie kobiety zginęły. Miały zaledwie po 20 lat.
Znały się od dawna, miały plany i marzenia... 20-letnie przyjaciółki świetnie grały w piłkę, były zawodniczkami UKS „Loczki”.
Na miejscu policjanci pracowali kilka godzin. Alarmują o ostrożność i rozwagę. Wielu tragedii dałoby się uniknąć, gdybyśmy tylko przestrzegali obowiązujących przepisów drogowych. Pamiętajmy o zapinaniu pasów, które często są naszą przepustką do ponownego życia. Nie ignorujmy znaków ograniczenia prędkości. Jazda za miastem z prędkością 90 km/h jest wprawdzie dozwolona, ale nie znaczy, że zawsze jest bezpieczna. Bądźmy ostrożni i czujni. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku