Tragiczny wypadek na Sowińskiego

Wydarzenia

Tragiczny wypadek na Sowińskiego

10.10.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Młody mieszkaniec Wyszkowa w ciężkim stanie trafił do szpitala po upadku z dość dużej wysokości. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.
Z pierwszych ustaleń policji wynika, że 20-latek wraz z dwoma kolegami wszedł na pierwszą kondygnację dachu ciągu handlowo – usługowego przy ul. Sowińskiego. Wcześniej wszyscy spożywali alkohol. Podczas schodzenia z dachu 20-latek spadł, doznając poważnych obrażeń ciała. Jego stan lekarze określają jako ciężki. 
Dokładne okoliczności i przebieg tego zdarzenia ustalają wyszkowscy kryminalni.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Łoś maskotą policji (foto)

Łoś maskotą policji (foto)

Łoś zostanie maskotką wyszkowskiej policji. Projekt Dominika Komora ze Szkoły Podstawowej w Trzciance został wybrany z 86 nadesłanych prac.
26 kwietnia do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego zaproszono również laureatów eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.
zobacz więcej
Przewodniczący ten sam (foto)

Przewodniczący ten sam (foto)

Przewodniczącym Osiedla nr 4 pozostanie Rafał Salwin, zasiadający także w radzie miejskiej. Do zarządu osiedla zostali wybrani: Ilona Gromek, Sławomir Wiśniewski i Marek Owsianka. Wybory odbyły się 31 maja w Szkole Podstawowej nr 2.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Niby tylko 5 metrów kwadratowych…

INTERWENCJA: Niby tylko 5 metrów kwadratowych…

O prawdziwej rewolucji może mówić część mieszkańców bloku nr 51 przy ul. Sowińskiego, tzw. bloku rotacyjnego. Po wielu latach Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość” upomniała się o kilka metrów kwadratowych, które w dokumentach należą do korytarza, ale od wielu, wielu lat zaadaptowane są na mieszkania. Niby tylko 5 m kw., ale w niektórych przypadkach oznacza to rujnowanie całego mieszkania…
zobacz więcej
Z myślą o dzieciach i ludziach wielkiego serca (foto)

Z myślą o dzieciach i ludziach wielkiego serca (foto)

Jeszcze choć na chwilę pozostać w atmosferze kończącego się okresu Bożego Narodzenia, wyjątkowego klimatu i otwartych serc – czuło się podczas koncertu charytatywnego, na który 1 lutego do kościoła św. Wojciecha zaprosiło stowarzyszenie „Nasza Zakolejowa”. Organizatorom udało się zebrać naprawdę wspaniałe zespoły i solistów, których występy po prostu chwytały za serce. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło