Tragiczny wypadek na polu

Wydarzenia

Tragiczny wypadek na polu

11.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Do tragicznego wypadku doszło w piątek 9 czerwca na terenie gminy Długosiodło. Podczas koszenia łąki od kosiarki rotacyjnej oderwał się jeden z noży i uderzył we właściciela pola. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu. Policja zatrzymała kierowcę ciągnika, miał w organizmie ponad promil alkoholu.
Wypadek wydarzył się w Wólce Piasecznej ok. godz. 15.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 63-letni mężczyzna stał ok. 20 metrów od pracującego na łące ciągnika z kosiarką rotacyjną. W podudzie uderzył go nóż, który w czasie koszenia oderwał się od maszyny. Ciężko ranny mężczyzna został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala, ale niestety nie udało się uratować jego życia.
Prokurator zdecydował o zatrzymaniu kierowcy ciągnika. Badanie na zwartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 1 promil.
fot. KPP Wyszków
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jesteśmy, by rozwiać obawy (foto)

Jesteśmy, by rozwiać obawy (foto)

Bardzo emocjonalne było spotkanie konsultacyjne dotyczące budowy linii elektroenergetycznej 2x400 kV Ostrołęka – Stanisławów (etap II)  na terenie gminy Zabrodzie, które odbyło się 24 lipca w Kicinach. Mieszkańcy obawiają się niekorzystnego dla ich zdrowia oddziaływania pola elektromagnetycznego, hałasu towarzyszącemu pracującym urządzeniom, obniżenia wartości działek, zniszczenia krajobrazu i utraty walorów turystycznych. Nie chcą tej inwestycji na swoim terenie. Ich wątpliwości i obawy starali się rozwiać przedstawiciele inwestora. Ale też dobitnie stwierdzili: Ta linia musi powstać.
zobacz więcej
Tak się będzie bawił Wyszków

Tak się będzie bawił Wyszków

Wyszków powraca na mapę koncertową Lata z Radiem. Czy usłyszymy i zobaczymy Bajm, Dawida Kwiatkowskiego, a może Sylwię Grzeszczak, Afromental lub Rafała Brzozowskiego? To z pewnością jedna z największych atrakcji miejskiego kalendarza imprez na 2017 r. Będzie też widowisko plenerowe (tym razem plac Miejski zamieni się w pole walk rycerskich) i Gala Muzyki Disco. Gmina zapowiada też otwarcie sztucznego lodowiska… ale dopiero w grudniu.
zobacz więcej
Reklamowe przepisy do poprawki

Reklamowe przepisy do poprawki

Z reklamową rewolucją jeszcze poczekamy. Wojewoda uchylił uchwałę określającą zasady i warunki sytuowania obiektów małej architektury i tablic reklamowych, kwestionując niektóre zapisy. Urzędnicy miejscy przygotują projekt jeszcze raz.
zobacz więcej
Jedna nietrzeźwa, druga z zakazem wsiadania za kierownicę

Jedna nietrzeźwa, druga z zakazem wsiadania za kierownicę

Niby zwykła kolizja, a jednak… Jedna kierująca była nietrzeźwa, druga ma zakaz wsiadania za kierownicę, ponieważ już wcześniej jeździła samochodem pod wpływem alkoholu. Która wezwała policję?
zobacz więcej

Najczęściej komentowane

Zitcom