Teledysk promujący gminę Wyszków (foto)

Wydarzenia

Teledysk promujący gminę Wyszków (foto)

28.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Urząd miejski zaprosił mieszkańców na plan teledysku promującego Gminę Wyszków i aktywny styl życia. Efekt pracy będzie można zobaczyć na początku sierpnia.
Przez cały czerwiec w parku miejskim instruktorka Joanna Zglec prowadziła bezpłatne zajęcia zumba fitness, podczas których chętni uczyli się choreografii do piosenki „Tamo’ happy” (tł. z hiszpańskiego: „jesteśmy szczęśliwi”). 
Zumba nie była jednak obowiązkowa. Kierowca rajdowy Kacper Terlikowski przyjechał samochodem rajdowym, a „Wyszków Moje Miasto” oczywiście na rowerach. Dzieci trenujące w MKS Bug Wyszków zostały nagrane podczas meczu na stadionie miejskim, zawodnicy Rhinos Wyszków pokazali się, grając w futbol amerykański, Klub Biegacza oraz UKS Jedynka biegali, Gimnazjon Apin Wyszków przygotował pokaz karate oraz „tarczowania”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Wyszków grała na instrumentach, dzieci z grupy streetworkingu „Grajcyli Skład” grały w klasy, seniorzy pokazali, jak się gimnastykują, strażacy z OSP Gulczewo lali wodą, a Camper Wyszków trenował beach volleya. Do wspólnego tańca przyłączyły się dzieci z lokalnych przedszkoli: „Nasze Bambino” oraz „Malinowego Przedszkola”, dzieci z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego, lokalny przedsiębiorca – Bartłomiej Bodio oraz Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju „Bądźmy w kontakcie”. Został też nagrany spływ kajakowy oraz próba zespołu „Luxtorpeda” przed Palinocką.
fot. urząd miejski
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom