Teledysk promujący gminę Wyszków (foto)

Wydarzenia

Teledysk promujący gminę Wyszków (foto)

28.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Urząd miejski zaprosił mieszkańców na plan teledysku promującego Gminę Wyszków i aktywny styl życia. Efekt pracy będzie można zobaczyć na początku sierpnia.
Przez cały czerwiec w parku miejskim instruktorka Joanna Zglec prowadziła bezpłatne zajęcia zumba fitness, podczas których chętni uczyli się choreografii do piosenki „Tamo’ happy” (tł. z hiszpańskiego: „jesteśmy szczęśliwi”). 
Zumba nie była jednak obowiązkowa. Kierowca rajdowy Kacper Terlikowski przyjechał samochodem rajdowym, a „Wyszków Moje Miasto” oczywiście na rowerach. Dzieci trenujące w MKS Bug Wyszków zostały nagrane podczas meczu na stadionie miejskim, zawodnicy Rhinos Wyszków pokazali się, grając w futbol amerykański, Klub Biegacza oraz UKS Jedynka biegali, Gimnazjon Apin Wyszków przygotował pokaz karate oraz „tarczowania”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Wyszków grała na instrumentach, dzieci z grupy streetworkingu „Grajcyli Skład” grały w klasy, seniorzy pokazali, jak się gimnastykują, strażacy z OSP Gulczewo lali wodą, a Camper Wyszków trenował beach volleya. Do wspólnego tańca przyłączyły się dzieci z lokalnych przedszkoli: „Nasze Bambino” oraz „Malinowego Przedszkola”, dzieci z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego, lokalny przedsiębiorca – Bartłomiej Bodio oraz Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju „Bądźmy w kontakcie”. Został też nagrany spływ kajakowy oraz próba zespołu „Luxtorpeda” przed Palinocką.
fot. urząd miejski
PBS Wyszków - wygodny kredyt
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pamiętamy i będziemy pamiętać (foto)

Pamiętamy i będziemy pamiętać (foto)

Wstrzymany na minutę ruch, płonące race, wiele narodowych symboli, głośne okrzyki „Cześć i chwała bohaterom” i ciche „Pamiętamy” wielu mieszkańców zgromadzonych przy pomniku Gloria Victis – tak 1 sierpnia Wyszków oddał hołd Powstańcom Warszawskim.
zobacz więcej
Projekt sobie, a życie sobie

Projekt sobie, a życie sobie

Czy na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wąskiej powstanie wysepka drogowa, a wzdłuż komendy policji uliczka serwisowa, która znacznie ograniczy liczbę miejsc parkingowych i dojazd do znajdującego się obok sklepu? Rozwiązania przyjęte w obecnym projekcie drogi krajowej uniemożliwiają też straży pożarnej wyjazd w lewo. Budowa trwa, ale mieszkańcy, przedsiębiorcy i samorządowcy starają się przekonać Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad do częściowej zmiany planów. A przedsiębiorca z ul. Wąskiej także gminę – do wprowadzenia ruchu dwukierunkowego.
zobacz więcej
Dożynki czas zacząć

Dożynki czas zacząć

W najbliższą niedzielę rozpocznie się sezon uroczystości dożynkowych. Wystąpią m.in. Sławomir i zespół Weekend.
zobacz więcej
O wolną, suwerenną i niepodległą Polskę walczyli aż do końca (foto, wideo)

O wolną, suwerenną i niepodległą Polskę walczyli aż do końca (foto, wideo)

1 lutego w Pałacu Prezydenckim w Warszawie miała miejsce niecodzienna uroczystość. Instytut Pamięci Narodowej ogłosił nazwiska 22 osób, których szczątki odnaleziono w Polsce i za granicą. Wśród zidentyfikowanych osób jest Jan Kmiołek ps. Wir, pochodzący z Rząśnika dowódca oddziału NZW walczącego na Ziemi Wyszkowskiej w latach 1948-1951. Wraz z ośmioma innymi żołnierzami został odnaleziony na Łączce na Powązkach Wojskowych.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku