Wydarzenia

1 / 2

Tchórzewski za Czartoryskiego

05.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
W Wyszkowie po raz pierwszy zebrał się zarząd okręgowy Prawa i Sprawiedliwości pod wodzą nowego przewodniczącego – Krzysztofa Tchórzewskiego (posła, ministra energii), który zastąpił Arkadiusza Czartoryskiego.
Od kilku lat siedzibą okręgu partii jest Wyszków i nic wskazuje, by miało to ulec zmianie. - Wyszków znajduje się po środku, każdy ma do pokonania taką samą odległość – podkreślają członkowie zarządu. Blisko jest również do Warszawy, gdzie urzędują parlamentarzyści – członkowie PiS, z automatu wchodzący w skład zarządu okręgu. Oprócz nich we władzach znajduje 20 osób wybranych spośród delegatów z całego okręgu (13 powiatów), w tym 3 z Wyszkowa: Waldemar Sobczak, Anna Król i Joanna Bala. Poza tym Iwona Wyszyńska jest jedną z osób delegowanych do regionalnej komisji rewizyjnej partii.
- Przygotowania do wyborów samorządowych – to, zdaniem obecnych na posiedzeniu władz okręgu senatora Waldemara Kraski i wicewojewody Sylwestra Dąbrowskiego, najważniejsze zadanie na najbliższe miesiące. – Naszym celem jest te wybory wygrać. Mamy wartościowych ludzi i chcemy powalczyć o zmianę skostniałych struktur.
Na początku przyszłego roku mają odbyć się wybory lokalnych struktur partii.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku