Targi budowlane w marcu (foto)

Wydarzenia

Targi budowlane w marcu (foto)

16.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W połowie marca 2018r. gmina Wyszków zamierza po raz drugi zorganizować Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz „Wyszków - tu się dobrze mieszka”. Pierwsze spotkanie organizacyjne z przedsiębiorcami odbyło się 15 listopada.
Targi odbędą się 18 marca w hali WOSiR. Pojawiła się możliwość zorganizowania targów dwudniowych, jednak - zdaniem przedsiębiorców - wystarczające będą dwudniowe. 
Już można rezerwować powierzchnię wystawową. Opłata za stoisko jest o 10 zł mniejsza niż podczas poprzednich targów i wynosi 65 zł netto/m kw. Tym razem na stoiska wystawiennicze gmina zamierza przeznaczyć nie tylko arenę główną hali, ale także hol. Podobnie jak poprzednio, organizatorzy wydadzą katalog targowy, zajmą się reklamą, gadżetami promocyjnymi, zapewnią konferansjera. Będzie też strefa malucha, w której rodzice będą mogli zostawić dzieci. Do współpracy gmina zaprasza również firmy gastronomiczne,
- To forma wspierania przedsiębiorców. Poprzednie targi były mocno oblegane, teraz również zainteresowanie jest duże. Jeśli miejsca na hali będzie za mało, myślimy nawet o dostawieniu namiotu – do udziału zaprasza burmistrz Grzegorz Nowosielski. - Podsumowując targi, wyjdziemy z nową inicjatywą działań promujących zamieszkanie w Wyszkowie. Oferta skierowana będzie do mieszkańców Warszawy, północno – wschodniej części Mazowsza.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom