Tańczyli dla WOŚP (foto)

Wydarzenia

Tańczyli dla WOŚP (foto)

13.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
- pod takim hasłem w sobotę 13 stycznia w WOK Hutnik odbył się koncert małych wyszkowian. Występy dzieci i (młodzieży) podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy co roku przyciągają tłumy. Nie inaczej było i w tym roku.
Wystąpiły dzieci z Przedszkola Integracyjnego nr 4, Przedszkola nr 1, Akademii Ucznia Bezpieczny Przedszkolak, Malinowego Przedszkola, Przedszkola nr 2, Przedszkola nr 9, Przedszkola nr 7 i Niepublicznego Przedszkola „Kubuś i Przyjaciele”. Zaprezentowała się także TOMITOFA – Autorska Szkoła Artystyczna, Szkoła Tańca Deptak Jolanty Wiśniewskiej (grupy Perełki, Hop Slip oraz Grupa bez Nazwy Same Gwiazdy), a na koniec MB Studio Tańca Martyny Busławskiej (grupy: Teatr Tańca Junior, Keep Smile, Buma, Replay, Apropo oraz Teatr Tańca).
Dzieci zachwyciły talentem, naturalnym wdziękiem, brakiem tremy (choć niektórzy na dużej scenie wystąpili po raz pierwszy) i różnorodnością występów. Były hiszpańskie rytmy, układy taneczne do znanych przebojów muzyki rozrywkowej i utworów świątecznych, taniec współczesny, popisy baletowe i wokalne.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Strażackie Zaduszki (foto)

Strażackie Zaduszki (foto)

Tradycyjnie w pierwszych dniach listopada w sanktuarium św. Idziego spotkają się strażacy z powiatu wyszkowskiego, żeby wspomnieć kolegów i koleżanki, którzy odeszli na wieczną wartę. W tym roku Strażackie Zaduszki odbyły się 9 listopada.
zobacz więcej
Doniczki szkółkarskie – nowe trendy

Doniczki szkółkarskie – nowe trendy

Zdawałoby się, że moda dotyka wyłącznie tych aspektów ludzkiego życia, które wiążą się ze stylem ubierania się czy spędzania wolnego czasu. Jak się okazuje, promowanie pewnych stylów zachowań może odbijać się niekiedy dość szerokim echem – i generować trendy tam, gdzie można by było najmniej się ich spodziewać. Ludzie zajmujący się masową hodowlą roślin mają od pewnego czasu okazję, by korzystać z zupełnie nowatorskich rozwiązań – które zyskały rację bytu dzięki propagowanej od pewnego czasu modzie na zdrowy, zgodny z naturą styl życia.
zobacz więcej
Same duże inwestycje (foto)

Same duże inwestycje (foto)

Po raz pierwszy od kilku lat rada miejska jednogłośnie przyjęła budżet na kolejny rok, mimo zaplanowanego dość wysokiego, bo ponad dwudziestomilionowego kredytu. Mają być budowane: obwodnica śródmiejska, stadion, ul. 3 Maja i przedszkole przy Meliorantów. – 
Mieszkańcy w większości są zadowoleni. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę, żeby żyło się lepiej – podsumował Jan Abramczyk.
zobacz więcej
Zgłoś imprezę

Zgłoś imprezę

W urzędzie miejskim trwają prace nad przyszłorocznym kalendarzem imprez. Do 27 grudnia organizacje pozarządowe, lokalne instytucje i środowiska społeczne mogą zgłaszać do wydziału promocji wydarzenia, w których organizacji oczekują wsparcia gminy.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan