Sylwester miejski: TAK – 53%, NIE – 47%

Wydarzenia

Sylwester miejski: TAK – 53%, NIE – 47%

21.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Zdania naszych czytelników w kwestii organizacji sylwestra miejskiego są podzielone niemal pół na pół. W internetowej sondzie na TAK opowiedziało się prawie tyle samo osób, co na NIE.
Im bliżej końca roku, tym częściej nasi czytelnicy pytają, czy w Wyszkowie odbędzie wspólne powitanie roku 2017? Odpowiadamy krótko: nie! (podobnie zresztą jak rok temu). O tym, że gmina zrezygnowała z organizacji sylwestrowej zabawy, wiadomo było od stycznia. Urząd miejski postanowił, że kosztem sylwestra otworzy na całe lato plażę miejską.
Co na to internauci? Czy w Wyszkowie powinien odbyć się miejski sylwester? 53% osób biorących udział w sondzie uważa, że to dobry pomysł, 47% - że gmina nie powinna organizować powitania Nowego Roku.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
W lepszej sytuacji niż inne szkoły

W lepszej sytuacji niż inne szkoły

Spotkanie z zastępcą burmistrza Anetą Kowalewską i naczelnikiem wydziału edukacji Sławomirem Cieślakiem, które odbyło się 26 października w Zespole Skół na Polonezie, nie  przyciągnęło wielu osób. Oprócz dyrekcji i reprezentacji pedagogów obecna była niewielka grupa rodziców. Reforma oświaty, jeden z tematów spotkania, wzbudza wszędzie emocje.  – U państwa, widzę, na razie nieco mniejsze – zauważyła zastępca burmistrza. – Pewnie dlatego, że zespołów szkół dotyczy w mniejszym stopniu.
zobacz więcej
Dni wielkiej radości (foto)

Dni wielkiej radości (foto)

Ponad dwa tysiące osób przyjechało do Wyszkowa, by 8 i 9 kwietnia podczas Diecezjalnych Dni Młodzieży cieszyć się miłością Boga i sobą nawzajem, wspólnie modlić się, a także po prostu wspaniale bawić. Były chwile wyciszenia, ale i zabawy podczas koncertów. Młodzi dwukrotnie przeszli ulicami miasta – w drodze krzyżowej i procesji palmowej – wielkich demonstracjach wiary, na które zapraszali wszystkich mieszkańców.
zobacz więcej
Fontanna ma już 15 lat! (foto)

Fontanna ma już 15 lat! (foto)

Fontanna przed ciągiem handlowym na ul. gen. Sowińskiego ma już 15 lat. Wytrysnęła w sierpniu 2001 r. Od tego czasu kilkakrotnie zmieniała swój wygląd.
zobacz więcej
List otwarty w sprawie Gimnazjum nr 2

List otwarty w sprawie Gimnazjum nr 2

Reforma szkolnictwa, która ma wejść w życie od 1 września 2017 r., budzi wiele emocji  zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. W Wyszkowie od kilku miesięcy toczy się debata na temat dalszych losów Gimnazjum nr 2. Z uwagą przyglądamy się planom i poczynaniom władz miejskich odnośnie tej kwestii. I budzą one nasz niepokój. 
zobacz więcej
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
manhattan