Sylwester miejski: TAK – 53%, NIE – 47%

Wydarzenia

Sylwester miejski: TAK – 53%, NIE – 47%

21.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Zdania naszych czytelników w kwestii organizacji sylwestra miejskiego są podzielone niemal pół na pół. W internetowej sondzie na TAK opowiedziało się prawie tyle samo osób, co na NIE.
Im bliżej końca roku, tym częściej nasi czytelnicy pytają, czy w Wyszkowie odbędzie wspólne powitanie roku 2017? Odpowiadamy krótko: nie! (podobnie zresztą jak rok temu). O tym, że gmina zrezygnowała z organizacji sylwestrowej zabawy, wiadomo było od stycznia. Urząd miejski postanowił, że kosztem sylwestra otworzy na całe lato plażę miejską.
Co na to internauci? Czy w Wyszkowie powinien odbyć się miejski sylwester? 53% osób biorących udział w sondzie uważa, że to dobry pomysł, 47% - że gmina nie powinna organizować powitania Nowego Roku.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Rodzicu, wypełnij ankietę!

Rodzicu, wypełnij ankietę!

W tym tygodniu do rodziców uczniów Szkół Podstawowych nr 1 i 2 trafią ankiety, które pozwolą władzom gminy poznać opinię na temat zmian w obwodach szkolnych.
zobacz więcej
Żebyście czuli się w szkole jak najlepiej (foto)

Żebyście czuli się w szkole jak najlepiej (foto)

Pilne w nauce, wzorowe w zachowaniu, godni reprezentanci swojej szkoły – takie ślubowanie w środę 11 października złożyli pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego. W tej ważnej dla uczniów chwili towarzyszyli im oczywiście rodzice, opiekunowie, rodzeństwo i dziadkowie.
zobacz więcej
LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

We wrześniu tego roku, jako nauczyciele przeznaczonego do wygaszenia Gimnazjum nr 2  w Wyszkowie, na łamach lokalnych gazet, opublikowaliśmy list otwarty do mieszkańców Wyszkowa. Dzieliliśmy się z Państwem naszymi obawami, które dotyczyły likwidacji szkoły w budynku przy ul. Sowińskiego 55. Zapowiadaliśmy swoją determinację w działaniach mających na celu obronę szkoły. Dlatego czujemy się zobowiązani zdać Państwu sprawozdanie z tego, co dotychczas się wydarzyło w tej sprawie. Dziś mamy pierwszy sukces. Mamy zapewnienie władz miasta, że w budynku tym nadal będą prowadzone lekcje. Ale czy normalna szkoła zapewniająca ciągłość uczenia dzieci przez wiele lat?
zobacz więcej
PKP ustaliły terminy remontów przejazdów. Przejazd zamknięty od 19 listopada

PKP ustaliły terminy remontów przejazdów. Przejazd zamknięty od 19 listopada

PKP od dłuższego czasu przymierzają się do remontu przejazdów kolejowych. Na odcinku Wyszków - Mostówka pociągi nie będą kursowały w dniach 19 – 21 listopada. Do 25 listopada przejazd na ul. Pułtuskiej będzie zamknięty dla ruchu samochodów.
zobacz więcej
censor jpk
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
censor jpk

Sonda

Wybieramy Dzielnicowego Roku 2017:
17.03% (604 głosów)
3.47% (123 głosów)
23.32% (827 głosów)
8.54% (303 głosów)
1.61% (57 głosów)
1.64% (58 głosów)
14.75% (523 głosów)
21.26% (754 głosów)
4.31% (153 głosów)
1.16% (41 głosów)
1.44% (51 głosów)
1.47% (52 głosów)
manhattan
manhattan