Sylaba wyprzedaje stroje

Wydarzenia

Sylaba wyprzedaje stroje

21.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Sukienki, stroje karnawałowe, kostiumy sceniczne i ubrania wizytowe będzie można kupić w sobotę 27 stycznia w WOK „Hutnik”. Na wyprzedaż strojów estradowych zaprasza „Sylaba”.
Coś eleganckiego na wyjątkowe okazje, w bardzo okazyjnych cenach, znajdą dla siebie dziewczynki, nastolatki i panie. Na kiermasz rewia zaprasza od godz. 10.
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Znalezisko na placu Wyzwolenia to nie zabytek

Znalezisko na placu Wyzwolenia to nie zabytek

Podczas prac związanych z zagospodarowaniem placu Wyzwolenia, wykonawca inwestycji trafił na pozostałości po budowli. Zdaniem konserwatora zabytków znalezisko nie jest cenne historycznie.
zobacz więcej
Za niskie kontrakty, za długie kolejki

Za niskie kontrakty, za długie kolejki

Radni województwa jednogłośnie przyjęli stanowisko dotyczące zbyt małych środków w mazowieckim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Chodzi zarówno o niesprawiedliwy algorytm, który jest podstawą wyliczania środków na leczenie szpitalne, jak i za małe kwoty zwracane szpitalom za nadwykonania. Wyszkowski szpital, gdzie 95% pacjentów to tzw. nagłe przypadki, rozważa skierowanie sprawy do sądu. Efektem tej sytuacji są wydłużające się kolejki do specjalistów. W Wyszkowie na wizytę w niektórych poradniach trzeba czekać kilka miesięcy, najdłużej, bo ponad rok – w kardiologicznej.
zobacz więcej
Nic o nas bez nas (foto)

Nic o nas bez nas (foto)

Członkowie powstającego Stowarzyszenia Miłośników Rybienka Leśnego i Okolic mają wiele pomysłów i ambitnych planów. A zaczynają od wiosennych porządków. - Zanim przejdziemy kładką, zacumuje pierwszy jacht, zróbmy mały kroczek w kierunku normalności – do udziału we wspólnym sprzątaniu zachęca Cezary Pilarski.
zobacz więcej
Pomóż wyszkowskiej organizacji zdobyć grant!

Pomóż wyszkowskiej organizacji zdobyć grant!

Już po raz kolejny Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym zakwalifikowało się do programu „Decydujesz, pomagamy”. O tym, czy otrzyma środki na zagospodarowanie tarasu i stworzenie sensorycznego mini ogródka, decydują klienci sklepu Tesco.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom