Advertisement 
Święto rodziny w Lucynowie (foto)

Wydarzenia

Święto rodziny w Lucynowie (foto)

12.06.2017
autor: Elżbieta Szczuka
Piknik rodzinny został zorganizowany w niedzielę 11 czerwca przy Szkole Podstawowej w Lucynowie. Impreza cieszyła się zainteresowaniem mieszkańców.
Piknik miał charakter rodzinny. Rozpoczął się w szkole radosnym występem uczniów, dedykowanym mamom i ojców, którzy w maju i czerwcu świętują swój dzień. 
Rodziców, uczniów, sołtysów Lucynowa, Lucynowa Dużego, Deskurowa, Ślubowa i Fidestu (znajdują się w obwodzie szkoły w Lucynowie), mieszkańców, radnych miejskich i wszystkich gości dyrektor szkoły Urszula Gałecka i Kazimiera Białek, sołtys Lucynowa i jednocześnie radna miejska, powitały już  na placu szkolnym. Podziękowały sponsorom, rodzicom i wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprezy – za życzliwość i wsparcie. Zaprosiły do korzystania z przygotowanych atrakcji, m.in. grilla, zjeżdżalni pneumatycznej, skoków na bungee, stoisk z lodami, goframi i watą cukrową. 
Dużym zainteresowaniem cieszyły się też: występ orkiestry „Darmanista” z Brańszczyka, pokaz futbolu amerykańskiego, konkursy i zabawy dla rodzin, a także dyskoteka.
O przeznaczeniu pieniędzy zebranych na pikniku zdecyduje rada rodziców szkoły.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom