Świąteczny ruch w "Bajce" (foto)

Wydarzenia

Świąteczny ruch w "Bajce" (foto)

14.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Przed świętami Bożego Narodzenia chyba nawet w sklepach nie ma takiego ruchu jak w przedszkolach. W Przedszkolu nr 9 "Bajka" wszystkie grupy zaprosiły rodziców na jasełka. A ponieważ były bardzo grzeczne, częstym gościem przedszkola jest również… mikołaj.
Świąteczne spotkania odbywają się przez cały tydzień, w środę 13 grudnia na swoje jasełka zaprosiły 4-latki z grupy Kotki. Dzieci pieczołowicie się do nich przygotowały: piosenki, wierszyki, a nawet układ taneczny. Zdecydowanie zasłużyły na prezenty, które przyniósł mikołaj.
Przedszkole zorganizowało kiermasz pięknych ozdób świątecznych wykonanych przez nauczycielki, rodziców i, oczywiście, przedszkolaki.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Gdy przedsiębiorca ma długi w ZUS

Gdy przedsiębiorca ma długi w ZUS

Od września zmienia się sposób obsługi klientów z zadłużeniem w ZUS. Ma przypominać bezpośrednią obsługę klienta firmowego w banku. Zadłużony płatnik składek będzie obsługiwany przez wybranych pracowników ZUS. Pomogą w wypełnieniu dokumentów, poprowadzą także przez wszystkie formalności oraz kompletowanie niezbędnej dokumentacji.
zobacz więcej
Kredyty dla osób zadłużonych czyli jak łatwo wpaść w spiralę długów

Kredyty dla osób zadłużonych czyli jak łatwo wpaść w spiralę długów

Termin „dłużnik”, choć ma zabarwienie negatywne, dotyczy wielu Polaków, którzy aktualnie spłacają swoje zobowiązania finansowe. Oczywiście każdy pragnie uniknąć ów sytuacji, gdy będzie winny zwrócić większą lub mniejszą kwotę pieniędzy lecz w dzisiejszych czasach, gdy nasze życie stało się poniekąd życiem na kredyt, jest to po prostu niemożliwe. Ponieważ wysoki poziom konsumpcji jest stanem naturalnym, równie powszechnym wydaje się zaciąganie zobowiązań finansowych. Problem pojawia się w momencie, gdy nie jesteśmy w stanie uregulować ich w wyznaczonym czasie.
zobacz więcej
Matejki nieprzejezdna

Matejki nieprzejezdna

W poniedziałek 4 grudnia wykonawca obwodnicy śródmiejskiej zamknął dla ruchu ulicę Matejki. Nie ma zjazdu z ul. Białostockiej, z drugiej strony można dojechać do ul. Klonowej.
zobacz więcej
Nie wszystko powinniśmy przeliczać na pieniądze

Nie wszystko powinniśmy przeliczać na pieniądze

Od października w Wyszkowie funkcjonują przy ul. Dworcowej dwa Domy dla Dzieci, nr 1 i 2. W każdym może mieszkać 14 dzieci, a w obydwu mieszka 18. Okazało się, że koszty niewiele są niższe niż w Dębinkach, chociaż na to bardzo liczono, bo spadła liczba wychowanków. Być może to skutek działania programu 500+.
zobacz więcej
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
manhattan
manhattan