Świątecznie i aktywnie

Wydarzenia

Świątecznie i aktywnie

24.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Po świątecznym przejedzeniu warto wybrać się na miejskie lodowisko (25 grudnia w godz. 16- 21 bezpłatne). Po świętach dzieci, młodzież i seniorów gmina zaprasza na bezpłatne Aktywne Święta w hali WOSiR i na pływalni.
Z miejskiego lodowiska bezpłatnie będzie można korzystać 25 grudnia i 1 stycznia w godz. 16 – 21. Oczywiście, jeśli pogoda będzie sprzyjająca, bo z powodu zbyt wysokiej temperatury w Wigilię jest nieczynne.
Wybierając się na świąteczny spacer, warto zajść na plac Wyzwolenia i zrobić zdjęcie w świątecznej ramce.
Na bezpłatne „Aktywne święta” w hali sportowej i na pływalni gmina zaprasza w dniach 23 – 31 grudnia (z wyjątkiem 25 i 26 grudnia, kiedy ośrodki są nieczynne). Hala sportowa zaprasza w godz. 9 – 16.30 (24 i 31 grudnia nieczynne), pływalnia w godz. 9 – 17 (24 i 31 grudnia czynne w godz. 8 - 12)
Bezpłatne korzystanie z ośrodków sportu (do 60 minut) po okazaniu legitymacji szkolnej, a w przypadku dzieci młodszych – po okazaniu dowodu osobistego rodzica lub opiekuna prawnego. Seniorzy 60+ muszą mieć przy sobie dokument tożsamości. W trakcie całej przerwy świąteczno – noworocznej zjeżdżalnia gratis.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku