Stracił prawo jazdy za alkohol. I pijany znów wsiadł za kierownicę

Wydarzenia

Stracił prawo jazdy za alkohol. I pijany znów wsiadł za kierownicę

15.03.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi i sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 48-latek został zatrzymany przez policjantów z posterunku w Długosiodle.
Do zdarzenia doszło w czwartek 14 marca po południu w Długosiodle. Uwagę policjantów zwrócił styl jazdy, sugerujący, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. W trakcie kontroli okazało się, że 48-latek rzeczywiście jest pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila. Wyszło też na jaw, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wkrótce ponownie stanie przed sądem.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pomoc dla gminy Brusy

Pomoc dla gminy Brusy

Poszkodowana 11 sierpnia br. przez nawałnicę, burze i wiatry miejsko-wiejska gmina Brusy (woj. pomorskie, pow. chojnicki) otrzyma od Powiatu Wyszkowskiego pomoc finansową w formie dotacji celowej w wysokości 20 tys. zł. – To wsparcie finansowe, na jakie nas stać – orzekł wicestarosta Adam Mróz.
zobacz więcej
Nauka jest ciekawa (foto)

Nauka jest ciekawa (foto)

W piątek 5 października naukę na II roku rozpoczęli studenci wyszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego.
zobacz więcej
Pożegnanie Krzysztofa Soliwody (foto)

Pożegnanie Krzysztofa Soliwody (foto)

Uroczystości pogrzebowe śp. Krzysztofa Soliwody, emerytowanego zastępcy powiatowego policji, przez 20 lat przewodniczącego Rady Gminy w Rząśniku, odbyły się 27 listopada w Lubielu Nowym. – Całe swoje życie zawodowe związał z powiatem wyszkowskim, z komendą, z lokalną społecznością, ze społeczeństwem ziemi wyszkowskiej, ale także jako społecznik z Rząśnikiem – podkreślił komendant powiatowy policji.
– Dla wielu ludzi mogłeś być przykładem tego, jak żyć dobrze, godnie, porządnie i przede wszystkim jak żyć dla drugiego człowieka – mówił o Zmarłym wójt. – Taki był, taki odszedł i taki pozostanie w naszej pamięci.
zobacz więcej
Uciążliwe sąsiedztwo oczyszczalni

Uciążliwe sąsiedztwo oczyszczalni

Na nieprzyjemne zapachy skarżą się mieszkańcy Rybienka Starego i Nowego, mieszkający w okolicy oczyszczalni ścieków. PWiK zapewnia, że do żadnej awarii nie doszło. Szuka natomiast środków finansowych na ograniczenie uciążliwości takiego sąsiedztwa.
zobacz więcej
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche