Starym mostem tylko wyjeżdżamy

Wydarzenia

Starym mostem tylko wyjeżdżamy

15.05.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
We wtorek 15 maja ok. godz. 15 zamknięty został jeden pas ruchu na tzw. starym moście samochodowym. Z Wyszkowa mostem można tylko wyjechać, wjazd możliwy jest tylko mostem północnym. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu związana jest z budową kładki dla pieszych i rowerzystów.
Zmiana miała obowiązywać od poniedziałku, ale wykonawca musiał poprawić oznakowanie. Ruch w stronę Warszawy odbywa się na przeciwległym pasie. Trzeba się również liczyć z tym, że wykonawca może na krótko całkowicie wstrzymać ruch na moście w czasie wykonywania prac budowlanych.
Do Wyszkowa można wjechać tylko mostem północnym. Wykonawca robót zapewni przejazd pojazdów wolnobieżnych (maszyny rolnicze, traktory) w kierunku Wyszkowa w godz. 7 - 18 w dni powszednie. W soboty przejazd pojazdów wolnobieżnych będzie możliwy w godz. 7 - 12. Na czas przejazdu pojazdów wolnobieżnych ruch zostanie tymczasowo wstrzymany, a samo przeprowadzenie pojazdu odbywać się będzie pod nadzorem osób kierujących ruchem oddelegowanych przez wykonawcę robót. Podobne reguły jak w przypadku pojazdów wolnobieżnych będą obowiązywały dla wyszkowskiej komunikacji miejskiej.
Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do czasu zakończenia robót budowlanych, tj. III kwartału 2018r.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom