Starym mostem tylko wyjeżdżamy

Wydarzenia

Starym mostem tylko wyjeżdżamy

15.05.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
We wtorek 15 maja ok. godz. 15 zamknięty został jeden pas ruchu na tzw. starym moście samochodowym. Z Wyszkowa mostem można tylko wyjechać, wjazd możliwy jest tylko mostem północnym. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu związana jest z budową kładki dla pieszych i rowerzystów.
Zmiana miała obowiązywać od poniedziałku, ale wykonawca musiał poprawić oznakowanie. Ruch w stronę Warszawy odbywa się na przeciwległym pasie. Trzeba się również liczyć z tym, że wykonawca może na krótko całkowicie wstrzymać ruch na moście w czasie wykonywania prac budowlanych.
Do Wyszkowa można wjechać tylko mostem północnym. Wykonawca robót zapewni przejazd pojazdów wolnobieżnych (maszyny rolnicze, traktory) w kierunku Wyszkowa w godz. 7 - 18 w dni powszednie. W soboty przejazd pojazdów wolnobieżnych będzie możliwy w godz. 7 - 12. Na czas przejazdu pojazdów wolnobieżnych ruch zostanie tymczasowo wstrzymany, a samo przeprowadzenie pojazdu odbywać się będzie pod nadzorem osób kierujących ruchem oddelegowanych przez wykonawcę robót. Podobne reguły jak w przypadku pojazdów wolnobieżnych będą obowiązywały dla wyszkowskiej komunikacji miejskiej.
Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do czasu zakończenia robót budowlanych, tj. III kwartału 2018r.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Bricomarche
Bricomarche