Starostwo i urząd miejski otwarte od wtorku

Wydarzenia

Starostwo i urząd miejski otwarte od wtorku

25.05.2020
autor: Starostwo Powiatowe w Wyszkowie, SB (opr.)
Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miejski w Wyszkowie od wtorku 26 maja będą prowadzić bezpośrednią obsługę interesantów wewnątrz budynku, bez konieczności wcześniejszego umówienia się.
 
Otwarte będzie jedno – główne wejście do budynku, przy którym klienci znajdą środki ochrony: płyn do dezynfekcji, rękawiczki. Należy pamiętać o nałożonym przez rząd obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych.
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Pracownicy urzędów będą wyposażeni we wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej.
Przed wejściem do budynku przy Alei Róż 2 nadal umieszczone są skrzynki na korespondencję kierowaną do obu urzędów. Do wydziału komunikacji w starostwie nadal obowiązuje system umawiania wizyt na konkretną godzinę, zapisy pod numerem tel. 297435917/18. We wtorki czas pracy pozostaje skrócony do godz. 16.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom